Siirry sisältöön
Oma varastomme Ruotsissa.Turvallinen maksu30 päivän palautusoikeus
nutri.se
Aura Herbals logo

Aura Herbals

176 tuotettaVirallinen sivusto

Aura Herbals aloitti toimintansa vuonna 2005, ja sen pääkonttori on Gdańskissa Puolassa. Yrityksen mukaan omassa valikoimassa on noin 200 tuotetta. Aura Herbalsin mukaan tuotanto noudattaa HACCP- ja GMP/GHP-periaatteita, ja tuotteet testataan riippumattomassa laboratoriossa. Nutrilla on 176 Aura Herbals-tuotetta, hinnat alkaen 3,00 €.

Aura Herbals-tuotteet

2 hakua vastaavaa tuotetta merkiltä Aura Herbals

Hintahaarukka: 3,00 €–65,00 €

Valitse Aura Herbals-tuote

Suodattimiasi vastaa 2 tuotetta tuotemerkin Aura Herbals valikoiman 176 tuotteesta.

Minkä Aura Herbals-pakkauksen valitsen?

Avaa tuote ja valitse tarkka koko tai variantti. Tarkista kyseisen pakkauksen etiketti, sisältö ja käyttöohje; tuotteen nimi ei aina kuvaa kaikkia variantteja.

Linkkejä nykyiseltä tuotesivulta valitussa lajittelujärjestyksessä:

Miten vertailen Aura Herbals-tuotteiden hintoja?

Tuoteryhmän hinta voi olla edullisimman variantin alkaen-hinta. Valitse tietty pakkaus ennen vertailua tai ostoa.

Lajittele nämä tuotteet hinnan mukaan

Mitä tuotemerkin Aura Herbals tuotteita on varastossa?

Käytä varastosuodatinta nykyisessä tuotevalikoimassasi. Tarkista valitun variantin varastotilanne ja toimitustiedot tuotesivulta.

Näytä varastossa olevat tuotteet

Tietoa: Aura Herbals

Aura Herbals aloitti toimintansa vuonna 2005, ja sen pääkonttori on Gdańskissa Puolassa. Yrityksen mukaan omassa valikoimassa on noin 200 tuotetta.

Missä Aura Herbals-tuotteet valmistetaan?

Toimisto, varasto ja tuotanto sijaitsevat Gdańskissa. Yritys valmistaa tuotteita myös muille merkeille.

Miten Aura Herbals valvoo laatua?

Aura Herbalsin mukaan tuotanto noudattaa HACCP- ja GMP/GHP-periaatteita, ja tuotteet testataan riippumattomassa laboratoriossa.

Onko Aura Herbals hyvä merkki?

Se riippuu yksittäisestä tuotteesta. Vertaa ainesosan muotoa, määrää annosta kohti ja annoshintaa ja tarkista valitsemasi pakkauksen merkinnät. Taulukko ”Aura Herbals Nutrilla lukuina” näyttää, kuinka monessa Nutrin valikoiman tuotteessa kukin ainesosa on.

Nutrilla Aura Herbals-tuotteita on muun muassa ainesosille C-vitamiini, D-vitamiini, sinkki ja L-leusiini.

Lähteet: Aura Herbals: O nas, Aura Herbals: Kontakt, Aura B2B: About us ja Aura B2B: Quality. Lähdetiedot luettu 19. lokakuuta 2026.