
Collibre ravintolisät
Collibre on saatavilla Nutrin valikoimassa 4 tuotetta nivelterveyteen ja liikkuvuuteen liittyen. Valikoimaan kuuluu suosittuja tuotteita kuten Collibre Collagen Strong For Life Shot ja Collibre Collagen Beauty Shot. Ainesosat kuten C-vitamiini, biotiini, A-vitamiini, D₃-vitamiini ja glukosamiini ovat keskeisiä Collibre-tuotteissa Nutrin valikoimassa. Lue lisää

Suosittu
Collibre Collageeni Strong For Life Shot sport 15 x 60 ml
44,00 €
Nutri-valikoimassa
Nutri-valikoimassa
Hintahaarukka: 44,00 €–48,00 €
tuotetta

Collibre Collageeni Strong For Life Shot sport 15 x 60 ml
Vähittäishinta 59,00 €

Collibre Kollageeni Kauneus Shot 15 x 60ml
Vähittäishinta 69,00 €

Collibre Kollageeni Gold Shot 15 x 30ml
Vähittäishinta 69,00 €

Collibre Kollageeni Aktiivinen Shot 15 x 60ml
Vähittäishinta 59,00 €
Collibre Nutrin valikoimassa
Collibre on edustettuna 4 tuotteella kategoriassa nivelterveys ja liikkuvuus Nutrin valikoimassa. Valikoimaan kuuluu muun muassa erilaisia kollageenijuomia kuten Collibre Collagen Strong For Life Shot ja Collibre Collagen Beauty Shot. Ainesosat kuten C-vitamiini ja glukosamiini ovat toistuvia tuotteissa ja tärkeitä nivelterveyden ja liikkuvuuden kannalta. Muita ravintoaineita kuten biotiinia, A-vitamiinia, D₃-vitamiinia ja E-vitamiinia esiintyy myös useissa valikoiman tuotteissa.
Tuotteet on suunniteltu täydentämään tärkeiden vitamiinien ja aineiden saantia, jotka ovat relevantteja nivelterveydelle ja iholle. Collibre tarjoaa muutaman tuotteen, jotka ovat helposti saatavilla Nutrilta ja muodostavat selkeän osan juuri nivelterveydestä ja liikkuvuudesta.
Collibre valikoimassa
Collibre-valikoimamme koostuu 4 tuotteesta kategoriassa nivelterveys ja liikkuvuus. Tässä on katsaus ainesosiin ja tuotemääriin:
- Nivelterveys ja liikkuvuus: 4 tuotetta
- C-vitamiini: saatavilla 4 tuotteessa
- Biotiini: saatavilla 2 tuotteessa
- A-vitamiini: saatavilla 2 tuotteessa
- D₃-vitamiini: saatavilla 2 tuotteessa
- E-vitamiini: saatavilla 2 tuotteessa
- Bambuskoristeuutetta: saatavilla 1 tuotteessa
- Folaatti: saatavilla 1 tuotteessa
- Glukosamiini: saatavilla 1 tuotteessa
Tuotteet on koottu yhteiseen kategoriaan, jossa painopisteenä on nivelterveys ja liikkuvuus. Ainesosat kuten C-vitamiini ja glukosamiini ovat erityisen näkyvästi esillä tässä kategoriassa. Lisätietoja ainesosista löydät sivuiltamme C-vitamiini ja glukosamiini.
Kuinka valita oikea Collibre-tuote
Oikean Collibre-tuotteen valinta Nutrin valikoimassa tarkoittaa ainesosien sovittamista tarpeisiisi nivelterveyden ja liikkuvuuden osalta. Jos etsit lisäravinnetta, jossa on erityisesti C-vitamiinia, sinulla on neljä vaihtoehtoa, mukaan lukien Collibre Collagen Strong For Life Shot. Jos haluat biotiinia ja A-vitamiinia, saatavilla on kaksi tuotetta kummastakin, usein muiden vitamiinien kanssa yhdistettynä.
Jos haluat lisäravinteita D₃-vitamiinilla tai E-vitamiinilla, tarjolla on myös kaksi tuotetta kummastakin. Glukosamiini löytyy yhdestä tuotteesta ja on erityisen relevantti nivelterveyden kannalta. Collibre Collagen Beauty Shot on esimerkki tuotteesta, joka keskittyy kauneuteen ja ihon terveyteen, sisältäen useita näitä ravintoaineita.
Pakkauksien koko vaihtelee 15 x 30 ml ja 15 x 60 ml välillä, mikä voi vaikuttaa annosteluun per annos. Näin voit valita eri kollageenijuomavaihtoehtojen välillä sen mukaan, kuinka konsentroitu lisäravinne haluat.
Collibre verrattuna muuhun valikoimaan
Collibre sisältää 4 tuotetta kategoriassa nivelterveys ja liikkuvuus Nutrin koko katalogissa. Verrattuna muihin merkkeihin, Collibre keskittyy muutamaan ainesosaan kuten C-vitamiiniin, biotiiniin, A-vitamiiniin, D₃-vitamiiniin ja E-vitamiiniin sekä glukosamiiniin. Tämä tekee Collibrestä fokusoituneemman kuin monet muut merkit, joilla on laajempi valikoima useilla kategorioilla.
Meidän kokonaisvalikoimamme nivelterveyteen ja liikkuvuuteen sisältää huomattavasti enemmän tuotteita muilta merkeiltä, mutta Collibre tarjoaa erityisiä kollageenijuomia ja vitamiinien ja uutteiden yhdistelmiä. Yleisimmät ainesosat Collibre-tuotteissa ovat C-vitamiini ja glukosamiini, jotka esiintyvät usein myös koko Nutrin nivelterveysvalikoimassa.
Yleisiä kysymyksiä Collibresta
Missä voin ostaa Collibrea verkossa?
Voit ostaa Collibrea netistä Nutrilta, joka tarjoaa 4 tuotetta nivelterveyteen ja liikkuvuuteen tästä merkistä.
Kuinka monta Collibre-tuotetta Nutrilta löytyy?
Nutrilta löytyy 4 Collibre-tuotetta, kaikki kategoriassa nivelterveys ja liikkuvuus.
Mitä kategorioita Collibre kattaa?
Kaikki Collibre-tuotteet Nutrilta kuuluvat nivelterveys ja liikkuvuus-kategoriaan.
Mitkä ovat myydyimmät Collibre-tuotteet?
Tarkkoja myyntilukuja ei ole saatavilla, mutta Collibre Collagen Strong For Life Shot ja Collibre Collagen Beauty Shot ovat esimerkkejä tuotteista, joita löytyy valikoimastamme.
Sopiiko Collibre vegaanille tai onko vegaanisia vaihtoehtoja?
Veganistatus tai kasvisvaihtoehdot löytyvät tuotteen merkinnästä. Tarkista jokainen tuote varmistaaksesi, että se sopii ruokavalioosi.
Paljonko Collibre-tuotteet maksavat?
Collibre-tuotteiden hinnat Nutrilta alkavat 44,00 €.
Mitkä ainesosat ovat yleisimpiä Collibre-valikoimassa?
Kaikissa neljässä tuotteessa esiintyy C-vitamiini, ja useissa on biotiinia, A-vitamiinia, D₃-vitamiinia ja E-vitamiinia. Glukosamiini löytyy yhdestä tuotteesta.
Mikä Collibre-tuote sopii aloittelijalle?
Aloittelijoille Collibre Collagen Strong For Life Shot voi olla hyvä vaihtoehto, koska se sisältää useita yleisimpiä nivelterveyteen ja liikkuvuuteen liittyviä ainesosia.
Miten Collibre-tuotteet eroavat toisistaan valikoimassamme?
Tuotteet eroavat pääasiassa ainesosien koostumuksessa ja pakkauksen koossa, kuten Collagen Beauty Shot ja Collagen Gold Shot, joilla on erilainen painopiste ja annostus.
Collibre vs vastaavat merkit — kuinka valita?
Valitse sen perusteella, mitkä ainesosat ovat sinulle tärkeimpiä nivelterveyden ja liikkuvuuden osalta. Collibre sisältää 4 tuotetta, joissa keskitytään C-vitamiiniin, biotiiniin ja glukosamiiniin, kun taas muut merkit voivat tarjota laajemman tai erilaisen yhdistelmän.
Vertaile Collibre-tuotteita
Collibre-tuotteet ainesosittain — määrä annosta kohti, annoksia pakkauksessa ja hinta per annos. Vain viivakoodilliset tuotteet; "alkaen"-hinta vain varastossa oleville.
Vertaa annoshintaa ja hintaa per yksikkö. Määrät ja ainesosat vaihtelevat. Jauheiden annosmäärä lasketaan nettopainosta ja annospainosta. ≈ tarkoittaa pyöristettyä määrää; hinta lasketaan pyöristämättömästä määrästä. Noudata pakkauksen annostusohjetta.
Hydrolizat kolagenu wieprzowego3
Vertaile kaikkia Hydrolizat kolagenu wieprzowego-tuotteita →| Tuote | Määrä | Annos | Hinta | Per annos / per yksikkö |
|---|---|---|---|---|
| Collibre Collagen Active Shot 15 x 60ml | 10 g | 60 ml 15 annosta/pakkaus | 44,00 € Loppu varastosta | 2,93 €/annos 0,29 €/g |
| Collibre Collagen Beauty Shot 15 x 60ml | 10 g | 60 ml 15 annosta/pakkaus | 48,00 € Loppu varastosta | 3,20 €/annos 0,32 €/g |
| Collibre Collagen Gold Shot 15 x 30ml | 10 g | 30 ml 15 annosta/pakkaus | 48,00 € Loppu varastosta | 3,20 €/annos 0,32 €/g |
Hydrolizat kolagenu wołowego3
Vertaile kaikkia Hydrolizat kolagenu wołowego-tuotteita →| Tuote | Määrä | Annos | Hinta | Per annos / per yksikkö |
|---|---|---|---|---|
| Collibre Collagen Active Shot 15 x 60ml | 10 g | 1 annos 15 annosta/pakkaus | 44,00 € Loppu varastosta | 2,93 €/annos 0,29 €/g |
| Collibre Collagen Gold Shot 15 x 30ml | 10 g | 1 annos 15 annosta/pakkaus | 48,00 € Loppu varastosta | 3,20 €/annos 0,32 €/g |
| Collibre Collagen Beauty Shot 15 x 60ml | 10 g | — | 48,00 € Loppu varastosta | — |
Ekstrakt z bambusa2
Vertaile kaikkia Ekstrakt z bambusa-tuotteita →| Tuote | Määrä | Annos | Hinta | Per annos / per yksikkö |
|---|---|---|---|---|
| Collibre Collagen Active Shot 15 x 60ml der 20:1 | 18 mg | 60 ml 15 annosta/pakkaus | 44,00 € Loppu varastosta | 2,93 €/annos 16,30 €/100 mg |
| Collibre Collagen Beauty Shot 15 x 60ml der 20:1 | 18 mg | 60 ml 15 annosta/pakkaus | 48,00 € Loppu varastosta | 3,20 €/annos 17,78 €/100 mg |
Ekstrakt z pędów bambusa zwyczajnego (DER 20:1)2
Vertaile kaikkia Ekstrakt z pędów bambusa zwyczajnego (DER 20:1)-tuotteita →| Tuote | Määrä | Annos | Hinta | Per annos / per yksikkö |
|---|---|---|---|---|
| Collibre Collagen Active Shot 15 x 60ml | 18 mg | 1 annos 15 annosta/pakkaus | 44,00 € Loppu varastosta | 2,93 €/annos 16,30 €/100 mg |
| Collibre Collagen Beauty Shot 15 x 60ml | 18 mg | — | 48,00 € Loppu varastosta | — |
Ekstrakt z guarany1
Vertaile kaikkia Ekstrakt z guarany-tuotteita →| Tuote | Määrä | Annos | Hinta | Per annos / per yksikkö |
|---|---|---|---|---|
| Collibre Collagen Active Shot 15 x 60ml | 200 mg | 60 ml 15 annosta/pakkaus | 44,00 € Loppu varastosta | 2,93 €/annos 1,47 €/100 mg |
Glukozamina1
Vertaile kaikkia Glukozamina-tuotteita →| Tuote | Määrä | Annos | Hinta | Per annos / per yksikkö |
|---|---|---|---|---|
| Collibre Collagen Active Shot 15 x 60ml | 250 mg | 60 ml 15 annosta/pakkaus | 44,00 € Loppu varastosta | 2,93 €/annos 1,17 €/100 mg |
Korzeń żeń-szenia syberyjskiego Eleutherococcus senticosus - 01
Vertaile kaikkia Korzeń żeń-szenia syberyjskiego Eleutherococcus senticosus - 0-tuotteita →| Tuote | Määrä | Annos | Hinta | Per annos / per yksikkö |
|---|---|---|---|---|
| Collibre Collagen Active Shot 15 x 60ml | 25 mg | 60 ml 15 annosta/pakkaus | 44,00 € Loppu varastosta | 2,93 €/annos 11,73 €/100 mg |
| Tuote | Määrä | Annos | Hinta | Per annos / per yksikkö |
|---|---|---|---|---|
| Collibre Collagen Active Shot 15 x 60ml | 250 mg | 60 ml 15 annosta/pakkaus | 44,00 € Loppu varastosta | 2,93 €/annos 1,17 €/100 mg |
Samankaltaiset tuotemerkit
Merkit, joilla on valikoimaa samoissa kategorioissa kuin Collibre