Siirry sisältöön
Oma varastomme Ruotsissa.Turvallinen maksu30 päivän palautusoikeus
nutri.se
Singularis

Singularis Superior Natural -monivitamiini

Luomu, 30 kasviskapselia

Ole ensimmäinen, joka arvostelee
21,00 €

Vähittäishinta 29,00 €

1 kpl jälkitilauksena

Toimituskulut lasketaan kassalla

VISAMastercardKlarnaMobilePayApple PayGoogle Pay

Ostoapu

Annosta pakkauksessa
30

Tuotenumero:5903263262985

Nopea toimitus

Seuranta koko matkan

30 päivän palautusoikeus

Maksat postikulut

Nopea toimitus

PostNord & DHL

Turvallinen maksu

Stripe / Klarna

Superior Natural -monivitamiini

Tuote

Singularis Superior Natural Multivitamin Organic on suun kautta otettava kapselimuotoinen ravintolisä. Sitä on saatavana 30 ja 60 kapselin pakkauksissa, joten se sopii sekä lyhyt- että pitkäaikaiseen käyttöön. Tuote on tarkoitettu henkilöille, jotka haluavat täydentää ruokavaliotaan monipuolisella valikoimalla tärkeitä ravintoaineita.

Ravintosisältö annosta kohti

Tiamiini1.58 mg% NRV ei ilmoitettu
Riboflaviini1.54 mg% NRV ei ilmoitettu
Niasiini8.16 mg% NRV ei ilmoitettu
Pantoteenihappo7.77 mg% NRV ei ilmoitettu
B6-vitamiini8.09 mg% NRV ei ilmoitettu
Foolihappo154.14 µg% NRV ei ilmoitettu
C-vitamiini36.96 mg% NRV ei ilmoitettu
E-vitamiini31.19 mg% NRV ei ilmoitettu
Biotiini36.44 µg% NRV ei ilmoitettu
Rauta6.51 mg% NRV ei ilmoitettu
Sinkki2.87 mg% NRV ei ilmoitettu
Kromi43.75 µg% NRV ei ilmoitettu
Mangaani0.91 mg% NRV ei ilmoitettu
Seleeni25.03 µg% NRV ei ilmoitettu

Annoskoko: 1 kapseli. Annoksia pakkauksessa: 30 tai 60 kapselia.

Ainesosat

Jokainen kapseli sisältää useita tärkeitä vitamiineja ja kivennäisaineita:

  • Tiamiini 1.58 mg – sisältää tiamiinia.
  • Riboflaviini 1.54 mg – sisältää riboflaviinia.
  • Niasiini 8.16 mg – sisältää niasiinia.
  • Pantoteenihappo 7.77 mg – sisältää pantoteenihappoa.
  • Foolihappo 154.14 µg – sisältää foolihappoa.
  • Biotiini 36.44 µg – sisältää biotiinia.
  • Kromi 43.75 µg – sisältää kromia.
  • Mangaani 0.91 mg – sisältää mangaania.

Muita ainesosia ovat itänyt sikurijuuri ja kapselikuori.

Annostus ja käyttö

Suositeltu annos on 1 kapseli päivässä. Kapseli suositellaan otettavaksi veden kanssa aterian yhteydessä. Tuotteen ainesosat on valittu huolellisesti parhaan mahdollisen laadun varmistamiseksi. Säilytä lasten ulottumattomissa. Älä ylitä suositeltua annosta.

Tietoa tuotemerkistä

Singularis on ravintolisien valmistaja, joka keskittyy luonnollisiin ainesosiin. Lisätietoja on verkkosivustolla https://singularis-herbs.eu/en.

Ainesosat

Ainesosaopas

Lue lisää vaikuttavista ainesosista ja vertaile kaikkia tuotteita, jotka sisältävät niitä.

Tuotekysymykset

Mitkä vitamiinit ja mineraalit sisältyvät Singularis Superior Natural Multivitamin Organic?

Tuote sisältää tiamiinia, riboflaviinia, niasiinia, pantoteenihappoa, B6-vitamiinia, folaattia, C-vitamiinia, E-vitamiinia, biotiinia, rautaa, sinkkiä, kromia, mangaania ja seleeniä.

Kuinka monta kapselia pakkauksessa on?

Singularis Superior Natural Multivitamin Organic on saatavana 30 tai 60 kapselin pakkauksissa.

Mikä on suositeltu annostus?

Suositeltu annos on 1 kapseli päivässä.

Onko tuotteessa allergisoivia aineita?

Tuotteessa ei ole ilmoitettuja allergeeneja.

Syvenny aiheeseen

Ainesosaopas

Lue lisää vaikuttavista ainesosista ja vertaile kaikkia tuotteita, jotka sisältävät niitä.

Asiakasarvostelut

Ei arvosteluja vielä. Ole ensimmäinen, joka jakaa kokemuksensa.