
RYSE kosttillskott
RYSE erbjuder 13 produkter inom kategorier som pre-workout och kreatin hos Nutri. Bland bästsäljarna finns Godzilla Pre-Workout och Loaded Pre - Pre-Workout Formula. I vårt sortiment hittar du ingredienser som natrium, beta-alanin och L-citrullin som är vanliga i RYSE:s sport- och fitnessprodukter. Produkterna passar för olika träningsbehov och mål. Läs mer

Populärt
RYSE - Loaded Creatine Unflavoured - 321g
638 kr
I sortimentet hos Nutri
I sortimentet hos Nutri
Prisintervall: 345 kr–931 kr
produkter

RYSE - Loaded Creatine Unflavoured - 321g
Rek. pris 779 kr
Beställningsvara · 5-7 arbetsdagar

RYSE - BCAA Focus - Country Time® Lemonade - 380 G
Rek. pris 479 kr
Beställningsvara · 5-7 arbetsdagar

Ryse - Loaded Pre
Beställningsvara · 5-7 arbetsdagar

RYSE - Pump Daddy V2 Pre-Workout Candy Watermelon 652g
Rek. pris 1 249 kr

RYSE - Loaded PRE - Pre-Workout Formula
Beställningsvara · 5-7 arbetsdagar

Ryse - Loaded Creatine
Beställningsvara · 5-7 arbetsdagar

RYSE - Hydration Sticks
Beställningsvara · 5-7 arbetsdagar

RYSE - Godzilla Pre-Workout
Beställningsvara · 5-7 arbetsdagar

Ryse - BCAA + EAA
Leverans 1-2 dagar

RYSE - Loaded Pre - Pre-Workout Formula
Beställningsvara · 5-7 arbetsdagar

RYSE - Pre-Workout, Monsterberry Lime - 768g
Rek. pris 1 069 kr

Ryse - Pump Cap Max - Project Blackout - 120 Caps
Rek. pris 699 kr

RYSE - Creatine Monohydrate - 300g
Rek. pris 439 kr
Beställningsvara · 5-7 arbetsdagar
Om RYSE hos Nutri
Pre-workout är en av de mest framträdande kategorierna i RYSE:s utbud hos Nutri, med flera populära produkter som Godzilla Pre-Workout och Loaded Pre - Pre-Workout Formula. Totalt finns 13 produkter från RYSE i vår katalog, vilka täcker områden som kreatin, BCAA & EAA, proteinpulver, kolhydrater & energi samt testosteron & hormonstöd. Ingredienser som natrium, beta-alanin och L-citrullin återfinns i många av produkterna och används för att komplettera träningsrutiner och energibehov.
Utbudet är anpassat för sport- och fitnessintresserade som söker specifika ingredienser och produktkategorier hos Nutri. RYSE:s produkter är integrerade i vår katalog med fokus på tydlighet och tillgång till viktiga näringsämnen som kreatinmonohydrat och koffein.
RYSE i sortimentet
RYSE:s produkter är fördelade på flera kategorier med olika inriktning. Här är en översikt över kategorierna och antalet produkter i varje:
- Pre-Workout: 7 produkter
- Kreatin: 2 produkter
- BCAA & EAA: 1 produkt
- Kolhydrater & Energi: 1 produkt
- Proteinpulver: 1 produkt
- Testosteron & Hormonstöd: 1 produkt
Ingredienser som natrium (8 produkter), beta-alanin (7 produkter), kalium (7 produkter), L-citrullin (13 produkter) och kreatinmonohydrat (5 produkter) är vanliga i RYSE:s produkter hos Nutri. Även betain, koffein och magnesium förekommer i flera produkter, vilket ger bredd i valmöjligheter beroende på önskad effekt.
Så väljer du rätt RYSE-produkt
För att välja rätt RYSE-produkt i Nutris katalog behöver du först identifiera vilken kategori som matchar ditt fokus. Vill du ha extra energi och fokus före träning kan pre-workout-produkter som Godzilla Pre-Workout eller Loaded Pre vara aktuella, där ingredienser som beta-alanin och koffein är vanliga.
Om du är intresserad av muskelstyrka och återhämtning kan kreatinprodukter som Loaded Creatine vara ett alternativ, med kreatinmonohydrat som huvudingrediens. För muskelskydd och återuppbyggnad finns BCAA + EAA som innehåller grenade och essentiella aminosyror.
För uthållighet och energi under längre pass kan kolhydrater & energi-kategorin ge extra bränsle, medan proteinpulver som Loaded Protein erbjuder proteintillskott. Testosteron & hormonstöd är en nischad kategori med en produkt hos Nutri, riktad mot hormonbalans.
RYSE jämfört med resten av sortimentet
Med 13 produkter är RYSE en tydlig aktör bland sport- och fitnessprodukter hos Nutri. Varumärket är särskilt starkt i kategorin pre-workout med 13 produkter, vilket är en av de större kategorierna i vår katalog. Kreatin och BCAA & EAA har färre produkter, men är viktiga för den målgruppen.
Ingredienser som natrium, beta-alanin och L-citrullin är frekvent förekommande i RYSE:s produkter, och dessa ingredienser återfinns också i andra delar av Nutris katalog. Det gör RYSE till ett relevant val för kunder som söker välkända ämnen i sporttillskott.
Vanliga frågor om RYSE
Var köper jag RYSE online?
RYSE-produkter kan köpas online hos Nutri, som erbjuder hela 13 produkter från varumärket i sin katalog.
Hur många RYSE-produkter finns hos Nutri?
Det finns 13 RYSE-produkter tillgängliga hos Nutri, fördelade på flera kategorier inom sport och fitness.
Vilka kategorier har RYSE?
RYSE finns i kategorierna pre-workout, kreatin, BCAA & EAA, kolhydrater & energi, proteinpulver samt testosteron & hormonstöd hos Nutri.
Vilka är de mest sålda / populäraste RYSE-produkterna?
Bland bästsäljarna hos Nutri finns RYSE - Godzilla Pre-Workout, RYSE - Loaded Pre - Pre-Workout Formula och Ryse - Pump Cap Max - Project Blackout.
Passar RYSE veganer / vegetariskt sortiment?
Information om veganskt eller vegetariskt innehåll varierar mellan produkter; kontrollera alltid produktens märkning för att säkerställa detta.
Vad kostar RYSE-produkter?
Priserna på RYSE-produkter hos Nutri börjar från 345 kr, med variation beroende på produkt och kategori.
Vilka ingredienser är vanligast i RYSE-sortimentet?
De vanligaste ingredienserna är natrium, beta-alanin, kalium, L-citrullin och kreatinmonohydrat, vilka finns i flera av RYSE:s produkter.
Vilken RYSE-produkt passar nybörjaren?
För nybörjare kan en enklare pre-workout som RYSE - Pre-Workout, Monsterberry Lime vara ett lämpligt val för att prova på kategorin.
Hur skiljer sig RYSE-produkterna åt i vårt sortiment?
Produkterna skiljer sig främst i kategori och ingredienser, från energigivande pre-workout med koffein och beta-alanin till kreatintillskott och aminosyror som BCAA + EAA.
RYSE vs liknande märken — hur väljer jag?
Välj RYSE om du söker en kombination av pre-workout, kreatin och aminosyror i Nutris katalog med 13 produkter och tydliga ingrediensprofiler.
Jämför RYSE-produkter
Produkter från RYSE per ingrediens — mängd per portion, portioner per förpackning och pris per portion. Bara produkter med streckkod; "från"-pris bara där det finns i lager.
Jämför portionspris och pris per enhet. Mängder och ingredienser kan skilja sig mellan produkter. För pulver beräknas portionsantal från nettovikt och portionsvikt. ≈ anger avrundat antal; priset beräknas med det oavrundade antalet. Följ förpackningens doseringsanvisning.
| Produkt | Mängd | Portion | Pris | Per portion / per enhet |
|---|---|---|---|---|
| RYSE - Hydration Sticks | 173 mg | 1 dospåse ≈ 16 portioner/förp. | 310 kr Slut i lager | 19,68 kr/portion 11,37 kr/100 mg |
| Ryse - Loaded Pre | 140 mg | 1 skopa ≈ 28 portioner/förp. | 544 kr Slut i lager | 19,49 kr/portion 13,92 kr/100 mg |
| Ryse - BCAA + EAA | 60 mg | 1 skopa ≈ 30 portioner/förp. | från 431 kr I lager | 14,14 kr/portion 23,56 kr/100 mg |
| RYSE - Godzilla Pre-Workout | 90 mg | 1 skopa ≈ 38 portioner/förp. | 831 kr Slut i lager | 21,68 kr/portion 24,09 kr/100 mg |
| Ryse - Loaded Creatine från kalciumfosfatcitrat | 90 mg | 1 skopa ≈ 27 portioner/förp. | från 593 kr I lager | 21,88 kr/portion 24,31 kr/100 mg |
| RYSE - Pump Daddy V2 Pre-Workout Candy Watermelon 652g som kaliumklorid | 248 mg | — | 931 kr Slut i lager | — |
| RYSE - Loaded Pre - Pre-Workout Formula | 130 mg | — | 544 kr Slut i lager | — |
| RYSE - Pre-Workout, Monsterberry Lime - 768g | 90 mg | — | 868 kr Slut i lager | — |
L-Citrullin6
Jämför alla L-Citrullin-produkter →| Produkt | Mängd | Portion | Pris | Per portion / per enhet |
|---|---|---|---|---|
| Ryse - Pump Cap Max - Project Blackout - 120 Caps | 4000 mg | 2 kapslar 60 portioner/förp. | 539 kr Slut i lager | 8,98 kr/portion 0,22 kr/100 mg |
| Ryse - Loaded Pre | 4500 mg | 1 skopa ≈ 28 portioner/förp. | 544 kr Slut i lager | 19,49 kr/portion 0,43 kr/100 mg |
| RYSE - Godzilla Pre-Workout | 4.5 g | 1 skopa ≈ 38 portioner/förp. | 831 kr Slut i lager | 21,68 kr/portion 4,82 kr/g |
| RYSE - Loaded Pre - Pre-Workout Formula | 4500 mg | — | 544 kr Slut i lager | — |
| RYSE - Pump Daddy V2 Pre-Workout Candy Watermelon 652g | 9 g | — | 931 kr Slut i lager | — |
| RYSE - Pre-Workout, Monsterberry Lime - 768g | 5.5 g | — | 868 kr Slut i lager | — |
| Produkt | Mängd | Portion | Pris | Per portion / per enhet |
|---|---|---|---|---|
| Ryse - Pump Cap Max - Project Blackout - 120 Caps som betainvattenfri | 1250 mg | 2 kapslar 60 portioner/förp. | 539 kr Slut i lager | 8,98 kr/portion 0,72 kr/100 mg |
| RYSE - Godzilla Pre-Workout | 2.5 g | 1 skopa ≈ 38 portioner/förp. | 831 kr Slut i lager | 21,68 kr/portion 8,67 kr/g |
| Ryse - Loaded Creatine | 2.5 g | 1 skopa ≈ 27 portioner/förp. | från 593 kr I lager | 21,88 kr/portion 8,75 kr/g |
| RYSE - Pump Daddy V2 Pre-Workout Candy Watermelon 652g vattensfritt | 4 g | — | 931 kr Slut i lager | — |
| RYSE - Pre-Workout, Monsterberry Lime - 768g anhydrös | 2.5 g | — | 868 kr Slut i lager | — |
Beta-alanin5
Jämför alla Beta-alanin-produkter →| Produkt | Mängd | Portion | Pris | Per portion / per enhet |
|---|---|---|---|---|
| Ryse - Pump Cap Max - Project Blackout - 120 Caps | 1600 mg | 2 kapslar 60 portioner/förp. | 539 kr Slut i lager | 8,98 kr/portion 0,56 kr/100 mg |
| RYSE - Loaded Pre - Pre-Workout Formula | 3500 mg | — | 544 kr Slut i lager | — |
| RYSE - Pump Daddy V2 Pre-Workout Candy Watermelon 652g | 6.4 g | — | 931 kr Slut i lager | — |
| RYSE - Pre-Workout, Monsterberry Lime - 768g | 3.2 g | — | 868 kr Slut i lager | — |
| RYSE - Godzilla Pre-Workout | 3 | — | 831 kr Slut i lager | — |
Natrium5
Jämför alla Natrium-produkter →| Produkt | Mängd | Portion | Pris | Per portion / per enhet |
|---|---|---|---|---|
| RYSE - Godzilla Pre-Workout | 250 mg | 1 skopa ≈ 38 portioner/förp. | 831 kr Slut i lager | 21,68 kr/portion 8,67 kr/100 mg |
| RYSE - Pre-Workout, Monsterberry Lime - 768g | 310 mg | — | 868 kr Slut i lager | — |
| RYSE - Pump Daddy V2 Pre-Workout Candy Watermelon 652g som rosa himalayasalt | 230 mg | — | 931 kr Slut i lager | — |
| RYSE - Loaded Pre - Pre-Workout Formula | 140 mg | — | 544 kr Slut i lager | — |
| Ryse - BCAA + EAA | 90 mg | — | från 431 kr I lager | — |
Koffein4
Jämför alla Koffein-produkter →| Produkt | Mängd | Portion | Pris | Per portion / per enhet |
|---|---|---|---|---|
| Ryse - Loaded Pre | 300 mg | 1 skopa ≈ 28 portioner/förp. | 544 kr Slut i lager | 19,49 kr/portion 6,50 kr/100 mg |
| RYSE - Godzilla Pre-Workout | 175 mg | 1 skopa ≈ 38 portioner/förp. | 831 kr Slut i lager | 21,68 kr/portion 12,39 kr/100 mg |
| RYSE - Loaded Pre - Pre-Workout Formula | 300 mg | — | 544 kr Slut i lager | — |
| RYSE - Pre-Workout, Monsterberry Lime - 768g anhydrös | 175 mg | — | 868 kr Slut i lager | — |
Theobromin4
Jämför alla Theobromin-produkter →| Produkt | Mängd | Portion | Pris | Per portion / per enhet |
|---|---|---|---|---|
| Ryse - Loaded Pre | 100 mg | 1 skopa ≈ 28 portioner/förp. | 544 kr Slut i lager | 19,49 kr/portion 19,49 kr/100 mg |
| RYSE - Godzilla Pre-Workout | 100 mg | 1 skopa ≈ 38 portioner/förp. | 831 kr Slut i lager | 21,68 kr/portion 21,68 kr/100 mg |
| RYSE - Loaded Pre - Pre-Workout Formula | 100 mg | — | 544 kr Slut i lager | — |
| RYSE - Pre-Workout, Monsterberry Lime - 768g | 100 mg | — | 868 kr Slut i lager | — |
Kreatinmonohydrat4
Jämför alla Kreatinmonohydrat-produkter →| Produkt | Mängd | Portion | Pris | Per portion / per enhet |
|---|---|---|---|---|
| RYSE - Creatine Monohydrate - 300g | 5 g | 1 matsked (5 g) 60 portioner/förp. | från 345 kr I lager | 5,75 kr/portion 1,15 kr/g |
| RYSE - Pump Daddy V2 Pre-Workout Candy Watermelon 652g | 5 g | — | 931 kr Slut i lager | — |
| RYSE - Pre-Workout, Monsterberry Lime - 768g | 2.5 g | — | 868 kr Slut i lager | — |
| RYSE - Godzilla Pre-Workout | 2 | — | 831 kr Slut i lager | — |
Liknande varumärken
Märken med sortiment i samma kategorier som RYSE