Nutrex ravintolisät
Nutrex Nutrin valikoimaan kuuluu 34 tuotetta, jotka keskittyvät muun muassa painonhallintaan ja pre-workoutiin. Myydyimpiin kuuluvat Nutrex - Anabol Hardcore ja Nutrex Research - Lipo-6 Black Ultra Concentrate. Lue lisää

Suosittu
Nutrex - Anabol Hardcore - 60 nestemäistä kapselia
43,00 €
Nutri-valikoimassa
Nutri-valikoimassa
Hintahaarukka: 11,00 €–82,00 €
tuotetta

Nutrex - Creatine + HMB
Jälkitilaus · 5–7 arkipäivää

Nutrex - Creatine + HMB, Maustamaton - 210g
Vähittäishinta 49,00 €

Nutrex - EAA + Hydration, Juicy Grape - 390g
Vähittäishinta 59,00 €

Nutrex Research - Kreatiini Monohydraatti
Toimitus 1–2 päivässä

Nutrex - Burn30 GLP1+ - Maustamaton - 60 kapselia
Vähittäishinta 89,00 €
Jälkitilaus · 5–7 arkipäivää

Nutrex - Lipo-6 Hardcore - Unflavoured - 60 kapselia
Vähittäishinta 49,00 €
Jälkitilaus · 5–7 arkipäivää

Nutrex - NIOX Äärimmäiset pumppaukset
Jälkitilaus · 5–7 arkipäivää

Nutrex Outrage Ultra Stim Pre Workout
Jälkitilaus · 5–7 arkipäivää

Nutrex Carniburn Fuego Rasvapoltto Gummies
Jälkitilaus · 5–7 arkipäivää

Nutrex BCAA 6000
Jälkitilaus · 5–7 arkipäivää

Nutrex EAA + Hydration
Jälkitilaus · 5–7 arkipäivää

Nutrex - Outlift Clinical - Pre-Workout Formula
Toimitus 1–2 päivässä

Nutrex Research - Energy Boost
Jälkitilaus · 5–7 arkipäivää

Nutrex - L-Carnitiini
Toimitus 1–2 päivässä

Nutrex Kreatiini Monohydraatti
Jälkitilaus · 5–7 arkipäivää

Nutrex - EAA+ Hydration Refuel Build
Toimitus 1–2 päivässä

Nutrex - Nestemäinen Carnitine 3000
Toimitus 1–2 päivässä

Nutrex - Research - Glutamiini Drive
Jälkitilaus · 5–7 arkipäivää

Nutrex - CLA 1000
Jälkitilaus · 5–7 arkipäivää

Nutrex Research - Lipo-6 Black Hers Ultra Concentrate Caffeinilla - 60 Kapselia
Vähittäishinta 39,00 €
Jälkitilaus · 5–7 arkipäivää

Nutrex Research - Kofeiini 200 - 60 Kapselia
Toimitus 1–2 päivässä

Nutrex Research - Lipo-6 Stim-Free - 60 Kaps
Vähittäishinta 39,00 €
Jälkitilaus · 5–7 arkipäivää

Nutrex Research - Outlift Clinical - 628g
Vähittäishinta 89,00 €
Toimitus 1–2 päivässä

Nutrex Research - Vitadapt Complete - 90 Kaps
Vähittäishinta 39,00 €
Toimitus 1–2 päivässä

Nutrex Research - Tribulus 1400 - 90 Kaps
Vähittäishinta 109,00 €
Jälkitilaus · 5–7 arkipäivää

Nutrex Research - Lipo-6 Diureetti - 80 Kapselia
Vähittäishinta 39,00 €
Jälkitilaus · 5–7 arkipäivää

Nutrex - Black Ultra Concentrate Extreme Potency - 60 Kaps
Vähittäishinta 39,00 €
Jälkitilaus · 5–7 arkipäivää

Nutrex - L-karnitiini 1000 - 60 Kapselia
Vähittäishinta 29,00 €
Jälkitilaus · 5–7 arkipäivää

Nutrex - Anabol Ripped - 60 Liqui-Caps
Vähittäishinta 59,00 €
Jälkitilaus · 5–7 arkipäivää

Nutrex - Lipo-6 Black - 120 Kapselia
Vähittäishinta 49,00 €
Jälkitilaus · 5–7 arkipäivää

Nutrex - Lipo-6 Black Intense Ultra Concentrate - 60 Kaps
Vähittäishinta 49,00 €
Toimitus 1–2 päivässä

Nutrex - Anabol Hardcore - 60 nestemäistä kapselia
Vähittäishinta 59,00 €
Toimitus 1–2 päivässä

Nutrex Research - HMB 1000 - 120 Kapselia
Vähittäishinta 39,00 €
Jälkitilaus · 5–7 arkipäivää

Nutrex Research - Lipo-6 Black Ultra Concentrate - 60 Kaps
Vähittäishinta 39,00 €
Toimitus 1–2 päivässä
Nutrex Nutrin valikoimassa
Nutrex on saatavilla Nutrissa, jossa on 34 tuotetta, joista painonhallinta on yksi näkyvimmistä kategorioista, mukaan lukien myydyin Nutrex Research - Lipo-6 Black Intense Ultra Concentrate. Valikoimaan sisältyvät myös pre-workout, L-karnitiini, testosteroni- ja hormonituki sekä aminohapot. Nutrex-tuotteiden ainesosissa esiintyy useita tunnettuja aineita kuten kofeiinia, kromia ja beeta-alaniinia, joita käytetään usein tukemaan erilaisia harjoitustavoitteita. Tuotteet on suunniteltu urheilusta ja kuntoilusta kiinnostuneille, jotka etsivät erityisiä lisäravinteita näihin tarpeisiin.
Nutrex valikoimassa
Nutrex on jaettu useisiin kategorioihin, jotka kattavat erilaisia tarpeita urheilussa ja terveydessä. Tässä on katsaus kategorioihin ja tuotteiden määrään per kategoria:
- Painonhallinta — 7 tuotetta
- Pre-Workout — 6 tuotetta
- L-Karnitiini — 3 tuotetta
- Testosteroni & Hormonituki — 3 tuotetta
- Aminohapot — 2 tuotetta
- BCAA & EAA — 2 tuotetta
Kofeiinia sisältäviä ainesosia esiintyy 7 tuotteessa, kromia 5, beeta-alaniinia 4, ja kalsiumia, kaliumia sekä L-fenyylialaniinia kummassakin 4 tuotetta. L-karnitiinia on 4 valikoiman tuotteessa, mikä tekee siitä keskeisen ainesosan useissa Nutrexin lisäravinteissa.
Kuinka valita oikea Nutrex-tuote
Oikean Nutrex-tuotteen valinta Nutrissa tarkoittaa kategorian ja ainesosien yhteensovittamista tarpeidesi kanssa. Jos etsit tukea energian ja keskittymisen lisäämiseen harjoituksen aikana, pre-workout-kategoria voi olla sopiva, jossa tuotteet kuten Nutrex - Outlift Clinical sisältävät ainesosia kuten beeta-alaniinia ja kofeiinia. Painonhallintaan on useita tuotteita, joissa on kofeiinia ja kromia, kuten Nutrex Research - Lipo-6 Black Ultra Concentrate.
Jos olet kiinnostunut aminohapoista tai BCAA & EAA:sta, on olemassa tuotteita kuten Nutrex - EAA+ Hydration elektrolyytteineen nestetasapainon tukemiseen. L-karnitiinituotteet keskittyvät erityisesti tähän aminohappoon ja niitä on useita versioita, kuten Nutrex - Liquid Carnitine 3000. Testosteroni- ja hormonitukituotteet sisältävät erityisiä ainesosia hormonitasapainon ylläpitämiseksi. Valitsemalla kategorian ja ainesosan voit löytää juuri sinun harjoitustavoitteisiisi sopivan tuotteen Nutrexilta.
Nutrex verrattuna muuhun valikoimaan
Nutrex, jonka määrä on 34, on selkeästi profiililtaan osa Nutri-katalogia, erityisesti painonhallinnan ja pre-workoutin osalta, joissa merkki on eniten edustettuna. Ainesosista kofeiini ja kromi ovat yleisiä, mikä heijastaa keskittymistä energian ja aineenvaihdunnan tukemiseen. Verrattuna muihin merkkeihin Nutrissa Nutrex tarjoaa vahvan valikoiman L-karnitiinissa ja testosteroni- ja hormonitukituotteissa, kun taas BCAA & EAA ja aminohapot ovat rajatummassa määrin. Tämä tekee Nutrexista merkin, joka täydentää muita brändejä tarjoamalla erityisiä urheilu- ja kuntoilutuotteita näihin ainesosiin ja kategorioihin keskittyen.
Yleisiä kysymyksiä Nutrexista
Missä voin ostaa Nutrexia verkossa?
Nutrexia voi ostaa verkosta Nutrissa, jossa on saatavilla koko 34 Nutrex-tuotevalikoima.
Kuinka monta Nutrex-tuotetta on saatavilla Nutrissa?
Nutrissa on 34 Nutrex-tuotetta, jotka jakautuvat useisiin kategorioihin kuten painonhallinta ja pre-workout.
Mitkä ovat Nutrexin kategoriat?
Nutrex tarjoaa tuotteita kategorioissa kuten painonhallinta, pre-workout, L-karnitiini, testosteroni- ja hormonituki, aminohapot sekä BCAA & EAA.
Mitkä ovat suosituimmat Nutrex-tuotteet?
Myydyimpiä tuotteita ovat Nutrex - Anabol Hardcore - 60 Liquid Caps ja Nutrex Research - Lipo-6 Black Ultra Concentrate - 60 Caps.
Sopiiko Nutrex vegaanisille / vegetaarisille käyttäjille?
Veganismi- tai vegetaarisuusmerkinnät vaihtelevat; tarkista jokaisen Nutrex-tuotteen etiketti varmistaaksesi sopivuuden.
Paljonko Nutrex-tuotteet maksavat?
Nutrex-tuotteet alkavat hinnaltaan 11,00 € Nutri-katalogissa.
Mitkä ainesosat ovat yleisimpiä Nutrexin valikoimassa?
Yleisiä ainesosia Nutrissa ovat kofeiini, kromi, beeta-alaniini, kalsium, kalium ja L-fenyylialaniini.
Mitkä Nutrex-tuotteet sopivat aloittelijalle?
Aloittelijoille sopivia tuotteita ovat esimerkiksi pre-workout tai aminohapot kuten Nutrex - EAA+ Hydration, jotka auttavat tutustumaan lisäravinteisiin.
Miten Nutrex-tuotteet eroavat muista valikoiman tuotteista?
Nutrex-tuotteet eroavat pääasiassa kategoriassa ja ainesosissa, kuten painonhallinnassa, pre-workoutissa, L-karnitiinissa ja testosteroni- ja hormonitukituotteissa.
Nutrex vs vastaavat merkit — kuinka valita?
Valitse Nutrex kategorioiden ja ainesosien perusteella, kuten painonhallinta ja kofeiini, vastaamaan tarpeitasi muiden katalogin merkkien kanssa.
Vertaile Nutrex-tuotteita
Nutrex-tuotteet ainesosittain — määrä annosta kohti, annoksia pakkauksessa ja hinta per annos. Vain viivakoodilliset tuotteet; "alkaen"-hinta vain varastossa oleville.
Vertaa annoshintaa ja hintaa per yksikkö. Määrät ja ainesosat vaihtelevat. Jauheiden annosmäärä lasketaan nettopainosta ja annospainosta. ≈ tarkoittaa pyöristettyä määrää; hinta lasketaan pyöristämättömästä määrästä. Noudata pakkauksen annostusohjetta.
| Tuote | Määrä | Annos | Hinta | Per annos / per yksikkö |
|---|---|---|---|---|
| Nutrex Research - Lipo-6 Stim-Free - 60 Caps som krompikolinat | 200 ug | 1 kapseli 60 annosta/pakkaus | alk. 26,00 € Varastossa | 0,43 €/annos 0,0022 €/ug |
| Nutrex Research - Vitadapt Complete - 90 Caps som aminosyrakelat | 60 ug | 3 kapselia 30 annosta/pakkaus | alk. 28,00 € Varastossa | 0,93 €/annos 0,02 €/ug |
| Nutrex - Burn30 GLP1+ - Unflavoured - 60 capsules krompikolinat | 40 ug | 2 kapselia 30 annosta/pakkaus | alk. 61,00 € Varastossa | 2,03 €/annos 0,05 €/ug |
| Nutrex - Lipo-6 Black Hers Ultra Concentrate with Caffeine - 60 Caps som krompikolinat | 100 ug | — | alk. 25,00 € Varastossa | — |
| Nutrex Research - Lipo-6 Black Ultra Concentrate - 60 Caps som krompikolinat | 100 ug | — | alk. 30,00 € Varastossa | — |
| Nutrex - Lipo-6 Hardcore - Unflavoured - 60 capsules från krompikolinat | 40 ug | — | alk. 34,00 € Varastossa | — |
| Tuote | Määrä | Annos | Hinta | Per annos / per yksikkö |
|---|---|---|---|---|
| Nutrex - Outlift Clinical - Pre-Workout Formula | 300 mg | 1 mittalusikka ≈ 22 annosta/pakkaus | alk. 61,00 € Varastossa | 2,76 €/annos 0,92 €/100 mg |
| Nutrex Research - Outlift Clinical - 628g anhydrös | 300 mg | — | alk. 61,00 € Varastossa | — |
| Nutrex - Lipo-6 Black Hers Ultra Concentrate with Caffeine - 60 Caps som koffeinanhydrat | 200 mg | — | alk. 25,00 € Varastossa | — |
| Nutrex Research - Caffeine 200 - 60 Caps anhydrat | 200 mg | — | alk. 11,00 € Varastossa | — |
| Nutrex Research - Lipo-6 Black Ultra Concentrate - 60 Caps caffeine anhydrous | 175 mg | — | alk. 30,00 € Varastossa | — |
| Nutrex - Lipo-6 Black - 120 Caps | 150 mg | — | alk. 35,00 € Varastossa | — |
L-Isoleucin5
Vertaile kaikkia L-Isoleucin-tuotteita →| Tuote | Määrä | Annos | Hinta | Per annos / per yksikkö |
|---|---|---|---|---|
| Nutrex - EAA+ Hydration - Amino Acid Electrolyte | 1.5 g | 1 mittalusikka 30 annosta/pakkaus | alk. 29,00 € Varastossa | 0,97 €/annos 0,64 €/g |
| Nutrex EAA + Hydration | 1.5 g | 1 mittalusikka 30 annosta/pakkaus | alk. 36,00 € Varastossa | 1,20 €/annos 0,80 €/g |
| Nutrex - Outlift Clinical - Pre-Workout Formula | 1000 mg | 1 mittalusikka ≈ 22 annosta/pakkaus | alk. 61,00 € Varastossa | 2,76 €/annos 0,28 €/100 mg |
| Nutrex BCAA 6000 | 1500 mg | — | alk. 28,00 € Varastossa | — |
| Nutrex Research - Outlift Clinical - 628g | 1000 mg | — | alk. 61,00 € Varastossa | — |
| Tuote | Määrä | Annos | Hinta | Per annos / per yksikkö |
|---|---|---|---|---|
| Nutrex - EAA+ Hydration - Amino Acid Electrolyte | 3 g | 1 mittalusikka 30 annosta/pakkaus | alk. 29,00 € Varastossa | 0,97 €/annos 0,32 €/g |
| Nutrex EAA + Hydration | 3 g | 1 mittalusikka 30 annosta/pakkaus | alk. 36,00 € Varastossa | 1,20 €/annos 0,40 €/g |
| Nutrex - Outlift Clinical - Pre-Workout Formula | 2000 mg | 1 mittalusikka ≈ 22 annosta/pakkaus | alk. 61,00 € Varastossa | 2,76 €/annos 0,14 €/100 mg |
| Nutrex BCAA 6000 | 3000 mg | — | alk. 28,00 € Varastossa | — |
| Nutrex Research - Outlift Clinical - 628g | 2000 mg | — | alk. 61,00 € Varastossa | — |
| Tuote | Määrä | Annos | Hinta | Per annos / per yksikkö |
|---|---|---|---|---|
| Nutrex - EAA+ Hydration - Amino Acid Electrolyte | 1.5 g | 1 mittalusikka 30 annosta/pakkaus | alk. 29,00 € Varastossa | 0,97 €/annos 0,64 €/g |
| Nutrex EAA + Hydration | 1.5 g | 1 mittalusikka 30 annosta/pakkaus | alk. 36,00 € Varastossa | 1,20 €/annos 0,80 €/g |
| Nutrex - Outlift Clinical - Pre-Workout Formula | 1000 mg | 1 mittalusikka ≈ 22 annosta/pakkaus | alk. 61,00 € Varastossa | 2,76 €/annos 0,28 €/100 mg |
| Nutrex BCAA 6000 | 1500 mg | — | alk. 28,00 € Varastossa | — |
| Nutrex Research - Outlift Clinical - 628g | 1000 mg | — | alk. 61,00 € Varastossa | — |
| Tuote | Määrä | Annos | Hinta | Per annos / per yksikkö |
|---|---|---|---|---|
| Nutrex Research - Vitadapt Complete - 90 Caps | 100 mg | 3 kapselia 30 annosta/pakkaus | alk. 28,00 € Varastossa | 0,93 €/annos 0,93 €/100 mg |
| Nutrex Research - Lipo-6 Diuretic - 80 Caps från kaliumglycinat-komplex | 65 mg | 4 kapselia 20 annosta/pakkaus | alk. 24,00 € Varastossa | 1,20 €/annos 1,85 €/100 mg |
| Nutrex - EAA+ Hydration - Amino Acid Electrolyte | 50 mg | 1 mittalusikka 30 annosta/pakkaus | alk. 29,00 € Varastossa | 0,97 €/annos 1,93 €/100 mg |
| Nutrex EAA + Hydration | 50 mg | 1 mittalusikka 30 annosta/pakkaus | alk. 36,00 € Varastossa | 1,20 €/annos 2,40 €/100 mg |
Magnesium4
Vertaile kaikkia Magnesium-tuotteita →| Tuote | Määrä | Annos | Hinta | Per annos / per yksikkö |
|---|---|---|---|---|
| Nutrex Research - Vitadapt Complete - 90 Caps | 100 mg | 3 kapselia 30 annosta/pakkaus | alk. 28,00 € Varastossa | 0,93 €/annos 0,93 €/100 mg |
| Nutrex Research - Lipo-6 Diuretic - 80 Caps | 75 mg | 4 kapselia 20 annosta/pakkaus | alk. 24,00 € Varastossa | 1,20 €/annos 1,60 €/100 mg |
| Nutrex - EAA+ Hydration - Amino Acid Electrolyte | 20 mg | 1 mittalusikka 30 annosta/pakkaus | alk. 29,00 € Varastossa | 0,97 €/annos 4,83 €/100 mg |
| Nutrex EAA + Hydration | 20 mg | 1 mittalusikka 30 annosta/pakkaus | alk. 36,00 € Varastossa | 1,20 €/annos 6,00 €/100 mg |
| Tuote | Määrä | Annos | Hinta | Per annos / per yksikkö |
|---|---|---|---|---|
| Nutrex - EAA+ Hydration - Amino Acid Electrolyte | 50 mg | 1 mittalusikka 30 annosta/pakkaus | alk. 29,00 € Varastossa | 0,97 €/annos 1,93 €/100 mg |
| Nutrex EAA + Hydration | 50 mg | 1 mittalusikka 30 annosta/pakkaus | alk. 36,00 € Varastossa | 1,20 €/annos 2,40 €/100 mg |
| Nutrex - Outlift Clinical - Pre-Workout Formula | 50 mg | 1 mittalusikka ≈ 22 annosta/pakkaus | alk. 61,00 € Varastossa | 2,76 €/annos 5,53 €/100 mg |
| Nutrex Research - Outlift Clinical - 628g | 50 mg | — | alk. 61,00 € Varastossa | — |
Samankaltaiset tuotemerkit
Merkit, joilla on valikoimaa samoissa kategorioissa kuin Nutrex