
PEScience ravintolisät
PEScience tarjoaa 11 tuotetta pre-workoutista, L-glutamiinista, monivitamiineista ja muista Nutrin valikoimassa. Myydyimpiä ovat High Volume - Pump & Vascularity ja Prolific Pre-Workout. PEScience-valikoimasta löydät lisäravinteita, jotka sisältävät ainesosia kuten magnesiumia, L-citrullinia ja kofeiinia. Lue lisää

Suosittu
PEScience - Complete-GI - Ruoansulatusjärjestelmän tuki
44,00 €
Nutri-valikoimassa
Nutri-valikoimassa
Hintahaarukka: 15,00 €–47,00 €
tuotetta

PEScience - Alphamine Thermogenic - Pre-Workout - 225g (LYHYT PÄIVÄMÄÄRÄ 2026-10-18)

Pescience - TruCreatine+ - Kreatiinikompleksi
Toimitus 1–2 päivässä

PEScience - Alphamine Termogeeninen - Pre-Workout
Jälkitilaus · 5–7 arkipäivää

PEScience - Prolific - Lihastuki
Jälkitilaus · 5–7 arkipäivää

PEScience - Select Protein Vegan -sarja
Jälkitilaus · 5–7 arkipäivää

Pescience - Prolific - Pre-Workout Formule
Toimitus 1–2 päivässä

Pescience - Prolific Pre-Workout
Jälkitilaus · 5–7 arkipäivää

PEScience - High Volume - Pump & Vascularity
Toimitus 1–2 päivässä

PEScience - Complete-GI - Ruoansulatusjärjestelmän tuki
Jälkitilaus · 5–7 arkipäivää

Pescience - Forskolin-95+ - 30 päivää - 60 kapselia
Vähittäishinta 39,00 €

Pescience - Alphamine, Hapanvihreä Omena - 180g
Vähittäishinta 59,00 €
Toimitus 1–2 päivässä
Tietoa PEScience:stä Nutrissa
Pre-workout on yksi PEScience-valikoiman näkyvimmistä kategorioista Nutrissa, ja myydyimpiä tuotteita ovat High Volume - Pump & Vascularity. Meidän varastossamme on yhteensä 11 PEScience-tuotetta, jaoteltuna kategorioihin kuten pre-workout, L-glutamiini, monivitamiinit, magnesium, ruoansulatusentsyymit ja painonhallinta. Valikoimassa on useita avainainesosia kuten L-citrullini, magnesium ja kofeiini, jotka esiintyvät useissa tuotteissa. Näin voit löytää PEScience-lisäravinteita sekä lihasten tukemiseen että yleiseen terveyteen.
Erilaiset tuotteet, kuten Alphamine Thermogenic pre-workout ja Select Protein Vegan Series, osoittavat PEScience:n monipuolisuuden Nutrissa. Tämä antaa asiakkaille mahdollisuuden valita tuotteita, jotka on räätälöity erityisiin tarpeisiin urheilussa ja kuntoilussa, mutta myös vitamiinien ja ruoansulatuksen tukemiseen.
PEScience valikoimassa
Nutrissa PEScience-tuotteita on useissa kategorioissa, joissa on selkeä määrä tuotteita per kategoria:
- Pre-Workout: 4 tuotetta, mukaan lukien Prolific Pre-Workout ja Alphamine Thermogenic
- L-Glutamiini: 2 tuotetta
- Monivitamiinit: 2 tuotetta, esimerkiksi Trumulti Men'S Formula
- Magnesium: 1 tuote
- Ruoansulatusentsyymit: 1 tuote, esimerkiksi Complete-GI
- Painonhallinta: 1 tuote, Forskolin-95+
Ainesosat kuten L-Citrullin (4 tuotetta), Magnesium (4 tuotetta) ja C-vitamiini (4 tuotetta) esiintyvät useissa lisäravinteissa. Kofeiini ja niasiini löytyvät kummastakin 3 tuotteesta, ja kalsium ja tauriini ovat myös yleisiä ainesosia. Lisätietoja ainesosista saat katsomalla L-Citrullin ja Pre-Workout.
Kuinka valita oikea PEScience-tuote
Oikean PEScience-tuotteen valinta Nutrissa perustuu valikoiman todellisiin kategorioihin ja ainesosiin. Jos etsit lisää pumppia ja vaskulariteettia, High Volume - Pump & Vascularity on yksi vaihtoehto pre-workout-kategoriassa. Jos haluat monipuolisemman pre-workoutin, Prolific Pre-Workout voi olla kiinnostava, sisältäen ainesosia kuten kofeiinia ja L-citrullinia.
Palautumiseen ja lihasten tukemiseen sopivat L-glutamiini-tuotteet voivat täydentää treeniä. Monivitamiinit kuten Trumulti Men'S Formula kattavat useita vitamiineja ja mineraaleja, kun taas magnesium-tuote voi olla relevantti mineraalitasapainon ylläpitämiseksi. Ruoansulatuksen tueksi on Complete-GI ruoansulatusentsyymeineen, ja painonhallintaan Forskolin-95+.
Ainesosat kuten magnesium ja C-vitamiini esiintyvät useissa tuotteissa ja voivat vaikuttaa valintaan keskittymisestäsi riippuen. Tarkista aina tuotteen sisältö ja merkinnät varmistaaksesi, että se sopii tarpeisiisi.
PEScience verrattuna muuhun valikoimaan
Nutrina PEScience edustaa 11 tuotetta, mikä on selkeä niche pre-workoutissa neljän tuotteen osalta. Verrattuna koko valikoimaan PEScience on vahvimmillaan pre-workoutissa ja sisältää myös enemmän L-glutamiini- ja monivitamiinituotteita. Toisaalta PEScience on vähemmän edustettuna kategorioissa kuten magnesium ja ruoansulatusentsyymit, joissa on yksi tuote kummassakin.
Yleisiä PEScience-ainesosia ovat L-citrullini, magnesium ja kofeiini, jotka ovat myös yleisiä koko Nutri-katalogissa, mutta PEScience keskittyy erityisesti yhdistelmien tarjoamiseen pre-workoutissa. Asiakkaat, jotka etsivät useampia ainesosia samassa tuotteessa, voivat löytää tällaisia ratkaisuja PEScience-merkkien joukosta.
Usein kysytyt kysymykset PEScience:stä
Missä ostan PEScienceä verkossa?
PEScienceä voi ostaa Nutrista, joka tarjoaa koko 11 tuotetta tästä merkistä. Nutri tarjoaa laajan valikoiman PEScience-tuotteita pre-workoutista monivitamiineihin ja muihin kategorioihin.
Kuinka monta PEScience-tuotetta Nutrissa on?
Nutrissa on 11 PEScience-tuotetta saatavilla, jaoteltuna useisiin kategorioihin kuten pre-workout ja L-glutamiini.
Mitkä kategoriat sisältävät PEScienceä?
PEScienceä on saatavilla kategorioissa kuten pre-workout, L-glutamiini, monivitamiinit, magnesium, ruoansulatusentsyymit ja painonhallinta Nutrissa.
Mitkä ovat suosituimmat / myydyimmät PEScience-tuotteet?
Myydyimpiä PEScience-tuotteita Nutrissa ovat High Volume - Pump & Vascularity ja Prolific Pre-Workout.
Sopiiko PEScience vegaanien / kasvissyöjien valikoimaan?
PEScience sisältää tuotteita kuten Select Protein Vegan Series, mutta varmista merkinnät jokaisessa tuotteessa varmistaaksesi sopivuuden.
Paljonko PEScience-tuotteet maksavat?
PEScience-tuotteiden hinnat Nutrissa alkavat 15,00 € ja vaihtelevat tuotteen ja kategorian mukaan.
Mitkä ainesosat ovat yleisimpiä PEScience-valikoimassa?
Yleisiä PEScience-ainesosia Nutrissa ovat L-Citrullin, magnesium, C-vitamiini, kofeiini ja kalsium.
Mitkä PEScience-tuote sopii aloittelijalle?
Aloittelijoille pre-workout-tuotteet kuten Prolific Pre-Workout voivat olla hyvä valinta, koska ne yhdistävät useita avainainesosia eivätkä ole liian monimutkaisia.
Kuinka PEScience-tuotteet eroavat valikoimassamme?
Tuotteet eroavat pääasiassa kategoriassa ja ainesosisastossa, pre-workoutista kofeiinilla ja L-citrullinista monivitamiineihin ja ruoansulatusentsyymiin.
PEScience vs vastaavat merkit — kuinka valitsen?
Valinta PEScience:n ja muiden merkkien välillä voi perustua siihen, mitkä kategoriat ja ainesosat ovat sinulle tärkeimpiä. PEScience sisältää 11 tuotetta, jotka keskittyvät pre-workoutiin ja lihasten tukemiseen Nutrissa.
Vertaile PEScience-tuotteita
PEScience-tuotteet ainesosittain — määrä annosta kohti, annoksia pakkauksessa ja hinta per annos. Vain viivakoodilliset tuotteet; "alkaen"-hinta vain varastossa oleville.
Vertaa annoshintaa ja hintaa per yksikkö. Määrät ja ainesosat vaihtelevat. Jauheiden annosmäärä lasketaan nettopainosta ja annospainosta. ≈ tarkoittaa pyöristettyä määrää; hinta lasketaan pyöristämättömästä määrästä. Noudata pakkauksen annostusohjetta.
L-Citrullin4
Vertaile kaikkia L-Citrullin-tuotteita →| Tuote | Määrä | Annos | Hinta | Per annos / per yksikkö |
|---|---|---|---|---|
| Pescience - Prolific - Pre-Workout Formula | 6 g | 2 mittaa 20 annosta/pakkaus | alk. 33,00 € Varastossa | 1,65 €/annos 0,28 €/g |
| PEScience - Prolific - Muscle Support | 6 g | 2 mittaa 20 annosta/pakkaus | 42,00 € Loppu varastosta | 2,10 €/annos 0,35 €/g |
| Pescience - Prolific Pre-Workout | 6000 mg | 2 matskedar (14 g) 20 annosta/pakkaus | 43,00 € Loppu varastosta | 2,15 €/annos 0,04 €/100 mg |
| PEScience - High Volume - Pump & Vascularity | 6000 mg | 2 mittaa 18 annosta/pakkaus | alk. 43,00 € Varastossa | 2,39 €/annos 0,04 €/100 mg |
| Tuote | Määrä | Annos | Hinta | Per annos / per yksikkö |
|---|---|---|---|---|
| Pescience - Prolific - Pre-Workout Formula | 2.5 g | 2 mittaa 20 annosta/pakkaus | alk. 33,00 € Varastossa | 1,65 €/annos 0,66 €/g |
| PEScience - Prolific - Muscle Support | 2.5 g | 2 mittaa 20 annosta/pakkaus | 42,00 € Loppu varastosta | 2,10 €/annos 0,84 €/g |
| Pescience - Prolific Pre-Workout | 2500 mg | 2 matskedar (14 g) 20 annosta/pakkaus | 43,00 € Loppu varastosta | 2,15 €/annos 0,09 €/100 mg |
Kaffefruktextrakt3
Vertaile kaikkia Kaffefruktextrakt-tuotteita →| Tuote | Määrä | Annos | Hinta | Per annos / per yksikkö |
|---|---|---|---|---|
| Pescience - Prolific - Pre-Workout Formula | 100 mg | 2 mittaa 20 annosta/pakkaus | alk. 33,00 € Varastossa | 1,65 €/annos 1,65 €/100 mg |
| PEScience - Prolific - Muscle Support | 100 mg | 2 mittaa 20 annosta/pakkaus | 42,00 € Loppu varastosta | 2,10 €/annos 2,10 €/100 mg |
| Pescience - Prolific Pre-Workout neurofactor™ | 100 mg | 2 matskedar (14 g) 20 annosta/pakkaus | 43,00 € Loppu varastosta | 2,15 €/annos 2,15 €/100 mg |
| Tuote | Määrä | Annos | Hinta | Per annos / per yksikkö |
|---|---|---|---|---|
| Pescience - Prolific - Pre-Workout Formula | 320 mg | 2 mittaa 20 annosta/pakkaus | alk. 33,00 € Varastossa | 1,65 €/annos 0,52 €/100 mg |
| PEScience - Prolific - Muscle Support | 320 mg | 2 mittaa 20 annosta/pakkaus | 42,00 € Loppu varastosta | 2,10 €/annos 0,66 €/100 mg |
| Pescience - Prolific Pre-Workout | 320 mg | 2 matskedar (14 g) 20 annosta/pakkaus | 43,00 € Loppu varastosta | 2,15 €/annos 0,67 €/100 mg |
L-Theanine3
Vertaile kaikkia L-Theanine-tuotteita →| Tuote | Määrä | Annos | Hinta | Per annos / per yksikkö |
|---|---|---|---|---|
| Pescience - Prolific - Pre-Workout Formula | 200 mg | 2 mittaa 20 annosta/pakkaus | alk. 33,00 € Varastossa | 1,65 €/annos 0,82 €/100 mg |
| PEScience - Prolific - Muscle Support | 200 mg | 2 mittaa 20 annosta/pakkaus | 42,00 € Loppu varastosta | 2,10 €/annos 1,05 €/100 mg |
| Pescience - Prolific Pre-Workout | 200 mg | 2 matskedar (14 g) 20 annosta/pakkaus | 43,00 € Loppu varastosta | 2,15 €/annos 1,07 €/100 mg |
Rhodiola rosea3
Vertaile kaikkia Rhodiola rosea-tuotteita →| Tuote | Määrä | Annos | Hinta | Per annos / per yksikkö |
|---|---|---|---|---|
| Pescience - Prolific - Pre-Workout Formula | 100 mg | 2 mittaa 20 annosta/pakkaus | alk. 33,00 € Varastossa | 1,65 €/annos 1,65 €/100 mg |
| PEScience - Prolific - Muscle Support | 100 mg | 2 mittaa 20 annosta/pakkaus | 42,00 € Loppu varastosta | 2,10 €/annos 2,10 €/100 mg |
| Pescience - Prolific Pre-Workout | 100 mg | 2 matskedar (14 g) 20 annosta/pakkaus | 43,00 € Loppu varastosta | 2,15 €/annos 2,15 €/100 mg |
| Tuote | Määrä | Annos | Hinta | Per annos / per yksikkö |
|---|---|---|---|---|
| Pescience - Prolific - Pre-Workout Formula | 1.5 g | 2 mittaa 20 annosta/pakkaus | alk. 33,00 € Varastossa | 1,65 €/annos 1,10 €/g |
| PEScience - Prolific - Muscle Support | 1.5 g | 2 mittaa 20 annosta/pakkaus | 42,00 € Loppu varastosta | 2,10 €/annos 1,40 €/g |
| Pescience - Prolific Pre-Workout | 1500 mg | 2 matskedar (14 g) 20 annosta/pakkaus | 43,00 € Loppu varastosta | 2,15 €/annos 0,14 €/100 mg |
Citicoline2
Vertaile kaikkia Citicoline-tuotteita →| Tuote | Määrä | Annos | Hinta | Per annos / per yksikkö |
|---|---|---|---|---|
| Pescience - Prolific - Pre-Workout Formula | 100 mg | 2 mittaa 20 annosta/pakkaus | alk. 33,00 € Varastossa | 1,65 €/annos 1,65 €/100 mg |
| PEScience - Prolific - Muscle Support | 100 mg | 2 mittaa 20 annosta/pakkaus | 42,00 € Loppu varastosta | 2,10 €/annos 2,10 €/100 mg |
Samankaltaiset tuotemerkit
Merkit, joilla on valikoimaa samoissa kategorioissa kuin PEScience