
RYSE ravintolisät
RYSE tarjoaa 13 tuotetta kategorioissa kuten pre-workout ja kreatiini Nutrin valikoimassa. Myydyimpiä ovat Godzilla Pre-Workout ja Loaded Pre - Pre-Workout Formula. Valikoimassamme on ainesosia kuten natrium, beta-alaniini ja L-citrulline, jotka ovat yleisiä RYSE:n urheilu- ja fitness-tuotteissa. Lue lisää

Suosittu
RYSE - Loaded Creatine Maustamaton - 321g
61,00 €
Nutri-valikoimassa
Nutri-valikoimassa
Hintahaarukka: 33,00 €–89,00 €
tuotetta

RYSE - Loaded Creatine Maustamaton - 321g
Vähittäishinta 79,00 €
Jälkitilaus · 5–7 arkipäivää

RYSE - BCAA Focus - Country Time® Lemonade - 380 G
Vähittäishinta 49,00 €
Jälkitilaus · 5–7 arkipäivää

Ryse - Loaded Pre
Jälkitilaus · 5–7 arkipäivää

RYSE - Pump Daddy V2 Pre-Workout Karkki Vesimeloni 652g
Vähittäishinta 119,00 €

RYSE - Loaded PRE - Pre-Workout Formula
Jälkitilaus · 5–7 arkipäivää

Ryse - Loaded Creatine
Jälkitilaus · 5–7 arkipäivää

RYSE - Hydration Sticks
Jälkitilaus · 5–7 arkipäivää

RYSE - Godzilla Pre-Workout
Jälkitilaus · 5–7 arkipäivää

Ryse - BCAA + EAA
Toimitus 1–2 päivässä

RYSE - Loaded Pre - Pre-Workout Formula
Jälkitilaus · 5–7 arkipäivää

RYSE - Pre-Workout, Monsterberry Lime - 768g
Vähittäishinta 109,00 €

Ryse - Pump Cap Max - Project Blackout - 120 Kapseli
Vähittäishinta 69,00 €

RYSE - Kreatiinimonohydraatti - 300g
Vähittäishinta 49,00 €
Jälkitilaus · 5–7 arkipäivää
Tietoa RYSE:stä Nutrin valikoimassa
Pre-workout on yksi RYSE:n näkyvimmistä kategorioista Nutrin valikoimassa, jossa on useita suosittuja tuotteita kuten Godzilla Pre-Workout ja Loaded Pre - Pre-Workout Formula. Yhteensä katalogissamme on 13 RYSE-tuotetta, jotka kattavat alueet kuten kreatiini, BCAA & EAA, proteiinijauheet, hiilihydraatit & energia sekä testosteroni & hormonituki. Ainesosia kuten natrium, beta-alaniini ja L-citrulline esiintyy monissa tuotteissa ja niitä käytetään täydentämään treenirutiineja ja energiantarvetta.
Valikoima on suunniteltu urheilu- ja fitnessharrastajille, jotka etsivät tiettyjä ainesosia ja tuoteryhmiä Nutrin valikoimassa. RYSE:n tuotteet ovat osa katalogiamme, jossa korostetaan selkeyttä ja pääsyä tärkeisiin ravintoaineisiin kuten kreatiini-monohydraatti ja kofeiini.
RYSE valikoimassa
RYSE:n tuotteet on jaettu useisiin kategorioihin eri painotuksilla. Tässä katsaus kategorioihin ja kunkin tuotteiden määrään:
- Pre-Workout: 7 tuotetta
- Kreatiini: 2 tuotetta
- BCAA & EAA: 1 tuote
- Hiilihydraatit & Energia: 1 tuote
- Proteiinijauheet: 1 tuote
- Testosteroni & Hormonituki: 1 tuote
Ainesosia kuten natrium (8 tuotetta), beta-alaniini (7 tuotetta), kalium (7 tuotetta), L-citrulline (13 tuotetta) ja kreatiini-monohydraatti (5 tuotetta) esiintyy yleisesti RYSE:n tuotteissa Nutrin valikoimassa. Myös betaiini, kofeiini ja magnesium esiintyvät useissa tuotteissa, mikä tarjoaa monipuolisuutta valinnoissa halutun vaikutuksen mukaan.
Kuinka valita oikea RYSE-tuote
Oikean RYSE-tuotteen valitsemiseksi Nutrin katalogista sinun tulee ensin tunnistaa, mikä kategorioista vastaa tavoitteitasi. Jos haluat lisää energiaa ja keskittymistä ennen treeniä, voivat pre-workout-tuotteet kuten Godzilla Pre-Workout tai Loaded Pre olla sopivia, joissa ainesosia kuten beta-alaniini ja kofeiini esiintyy usein.
Jos olet kiinnostunut lihasvoimasta ja palautumisesta, kreatiinituotteet kuten Loaded Creatine voivat olla vaihtoehto, joissa pääainesosana on kreatiini-monohydraatti. Lihasvaurion ehkäisyyn ja uudelleenrakentamiseen on BCAA + EAA, jotka sisältävät haaraketjuisia ja välttämättömiä aminohappoja.
Uthållisuuden ja energian lisäämiseksi pidemmillä harjoituksilla hiilihydraatit & energia -kategoria voi tarjota lisäpolttoainetta, kun taas proteiinijauheet kuten Loaded Protein tarjoavat proteiinilisää. Testosteroni & hormonituki on erikoistunut kategoria, jossa on yksi tuote Nutrin valikoimassa, suunnattu hormonitasapainon ylläpitoon.
RYSE verrattuna muuhun valikoimaan
Yhteensä 13 tuotetta sisältävänä RYSE on selkeä toimija urheilu- ja fitness-tuotteiden joukossa Nutrin valikoimassa. Merkki on erityisen vahva pre-workout-kategoriassa, jossa on 13 tuotetta, mikä on yksi suuremmista kategorioistamme. Kreatiini ja BCAA & EAA sisältävät vähemmän tuotteita, mutta ovat tärkeitä kyseiselle kohderyhmälle.
Ainesosia kuten natrium, beta-alaniini ja L-citrulline esiintyy usein RYSE:n tuotteissa, ja nämä ainesosat löytyvät myös muista Nutrin katalogin osista. Näin RYSE on relevantti valinta asiakkaille, jotka etsivät tunnettuja aineita urheiluvalmisteissa.
Usein kysytyt kysymykset RYSE:stä
Missä voin ostaa RYSE:ä verkossa?
RYSE-tuotteita voi ostaa netistä Nutrin kautta, joka tarjoaa koko 13 tuotteen valikoiman merkiltä katalogissaan.
Kuinka monta RYSE-tuotetta Nutri tarjoaa?
Nutri tarjoaa 13 RYSE-tuotetta, jotka on jaettu useisiin urheilu- ja fitness-kategorioihin.
Mitkä kategoriat sisältävät RYSE:ä?
RYSE on saatavilla kategorioissa pre-workout, kreatiini, BCAA & EAA, hiilihydraatit & energia, proteiinijauheet sekä testosteroni & hormonituki Nutrin valikoimassa.
Mitkä ovat suosituimmat / myydyimmät RYSE-tuotteet?
Myydyimpiä Nutrin valikoimassa ovat RYSE - Godzilla Pre-Workout, RYSE - Loaded Pre - Pre-Workout Formula ja Ryse - Pump Cap Max - Project Blackout.
Sopiiko RYSE vegaanien / vegetaaristen tuotteiden joukkoon?
Tieto vegaanisesta tai vegetaarisesta sisällöstä vaihtelee tuotteittain; tarkista aina tuotteen merkinnät varmistaaksesi tämän.
Paljonko RYSE-tuotteet maksavat?
RYSE-tuotteiden hinnat Nutrin valikoimassa alkavat 33,00 €, ja vaihtelevat tuotteen ja kategorian mukaan.
Mitkä ainesosat ovat yleisimpiä RYSE-valikoimassa?
Yleisimmät ainesosat ovat natrium, beta-alaniini, kalium, L-citrulline ja kreatiini-monohydraatti, joita esiintyy useissa RYSE:n tuotteissa.
Mikä RYSE-tuote sopii aloittelijalle?
Aloittelijoille sopii esimerkiksi yksinkertaisempi pre-workout kuten RYSE - Pre-Workout, Monsterberry Lime, kokeiluun kategorian parissa.
Kuinka RYSE-tuotteet eroavat valikoimassamme?
Tuotteet eroavat pääasiassa kategoriassa ja ainesosissa, energisoivasta pre-workoutista kofeiinilla ja beta-alaniinilla kreatiinilisäisiin ja aminohappoihin kuten BCAA + EAA.
RYSE vs vastaavat merkit — kuinka valitsen?
Valitse RYSE, jos etsit yhdistelmää pre-workoutista, kreatiinista ja aminohapoista Nutrin katalogissa, jossa on 13 tuotetta ja selkeät ainesosaprofiilit.
}Vertaile RYSE-tuotteita
RYSE-tuotteet ainesosittain — määrä annosta kohti, annoksia pakkauksessa ja hinta per annos. Vain viivakoodilliset tuotteet; "alkaen"-hinta vain varastossa oleville.
Vertaa annoshintaa ja hintaa per yksikkö. Määrät ja ainesosat vaihtelevat. Jauheiden annosmäärä lasketaan nettopainosta ja annospainosta. ≈ tarkoittaa pyöristettyä määrää; hinta lasketaan pyöristämättömästä määrästä. Noudata pakkauksen annostusohjetta.
| Tuote | Määrä | Annos | Hinta | Per annos / per yksikkö |
|---|---|---|---|---|
| RYSE - Hydration Sticks | 173 mg | 1 annospussi ≈ 16 annosta/pakkaus | 30,00 € Loppu varastosta | 1,90 €/annos 1,10 €/100 mg |
| Ryse - Loaded Pre | 140 mg | 1 mittalusikka ≈ 28 annosta/pakkaus | 52,00 € Loppu varastosta | 1,86 €/annos 1,33 €/100 mg |
| Ryse - BCAA + EAA | 60 mg | 1 mittalusikka ≈ 30 annosta/pakkaus | alk. 41,00 € Varastossa | 1,34 €/annos 2,24 €/100 mg |
| RYSE - Godzilla Pre-Workout | 90 mg | 1 mittalusikka ≈ 38 annosta/pakkaus | 79,00 € Loppu varastosta | 2,06 €/annos 2,29 €/100 mg |
| Ryse - Loaded Creatine från kalciumfosfatcitrat | 90 mg | 1 mittalusikka ≈ 27 annosta/pakkaus | alk. 57,00 € Varastossa | 2,10 €/annos 2,34 €/100 mg |
| RYSE - Pump Daddy V2 Pre-Workout Candy Watermelon 652g som kaliumklorid | 248 mg | — | 89,00 € Loppu varastosta | — |
| RYSE - Loaded Pre - Pre-Workout Formula | 130 mg | — | 52,00 € Loppu varastosta | — |
| RYSE - Pre-Workout, Monsterberry Lime - 768g | 90 mg | — | 83,00 € Loppu varastosta | — |
L-Citrullin6
Vertaile kaikkia L-Citrullin-tuotteita →| Tuote | Määrä | Annos | Hinta | Per annos / per yksikkö |
|---|---|---|---|---|
| Ryse - Pump Cap Max - Project Blackout - 120 Caps | 4000 mg | 2 kapselia 60 annosta/pakkaus | 52,00 € Loppu varastosta | 0,87 €/annos 0,02 €/100 mg |
| Ryse - Loaded Pre | 4500 mg | 1 mittalusikka ≈ 28 annosta/pakkaus | 52,00 € Loppu varastosta | 1,86 €/annos 0,04 €/100 mg |
| RYSE - Godzilla Pre-Workout | 4.5 g | 1 mittalusikka ≈ 38 annosta/pakkaus | 79,00 € Loppu varastosta | 2,06 €/annos 0,46 €/g |
| RYSE - Loaded Pre - Pre-Workout Formula | 4500 mg | — | 52,00 € Loppu varastosta | — |
| RYSE - Pump Daddy V2 Pre-Workout Candy Watermelon 652g | 9 g | — | 89,00 € Loppu varastosta | — |
| RYSE - Pre-Workout, Monsterberry Lime - 768g | 5.5 g | — | 83,00 € Loppu varastosta | — |
| Tuote | Määrä | Annos | Hinta | Per annos / per yksikkö |
|---|---|---|---|---|
| Ryse - Pump Cap Max - Project Blackout - 120 Caps som betainvattenfri | 1250 mg | 2 kapselia 60 annosta/pakkaus | 52,00 € Loppu varastosta | 0,87 €/annos 0,07 €/100 mg |
| RYSE - Godzilla Pre-Workout | 2.5 g | 1 mittalusikka ≈ 38 annosta/pakkaus | 79,00 € Loppu varastosta | 2,06 €/annos 0,82 €/g |
| Ryse - Loaded Creatine | 2.5 g | 1 mittalusikka ≈ 27 annosta/pakkaus | alk. 57,00 € Varastossa | 2,10 €/annos 0,84 €/g |
| RYSE - Pump Daddy V2 Pre-Workout Candy Watermelon 652g vattensfritt | 4 g | — | 89,00 € Loppu varastosta | — |
| RYSE - Pre-Workout, Monsterberry Lime - 768g anhydrös | 2.5 g | — | 83,00 € Loppu varastosta | — |
Beta-alanin5
Vertaile kaikkia Beta-alanin-tuotteita →| Tuote | Määrä | Annos | Hinta | Per annos / per yksikkö |
|---|---|---|---|---|
| Ryse - Pump Cap Max - Project Blackout - 120 Caps | 1600 mg | 2 kapselia 60 annosta/pakkaus | 52,00 € Loppu varastosta | 0,87 €/annos 0,05 €/100 mg |
| RYSE - Loaded Pre - Pre-Workout Formula | 3500 mg | — | 52,00 € Loppu varastosta | — |
| RYSE - Pump Daddy V2 Pre-Workout Candy Watermelon 652g | 6.4 g | — | 89,00 € Loppu varastosta | — |
| RYSE - Pre-Workout, Monsterberry Lime - 768g | 3.2 g | — | 83,00 € Loppu varastosta | — |
| RYSE - Godzilla Pre-Workout | 3 | — | 79,00 € Loppu varastosta | — |
| Tuote | Määrä | Annos | Hinta | Per annos / per yksikkö |
|---|---|---|---|---|
| RYSE - Godzilla Pre-Workout | 250 mg | 1 mittalusikka ≈ 38 annosta/pakkaus | 79,00 € Loppu varastosta | 2,06 €/annos 0,82 €/100 mg |
| RYSE - Pre-Workout, Monsterberry Lime - 768g | 310 mg | — | 83,00 € Loppu varastosta | — |
| RYSE - Pump Daddy V2 Pre-Workout Candy Watermelon 652g som rosa himalayasalt | 230 mg | — | 89,00 € Loppu varastosta | — |
| RYSE - Loaded Pre - Pre-Workout Formula | 140 mg | — | 52,00 € Loppu varastosta | — |
| Ryse - BCAA + EAA | 90 mg | — | alk. 41,00 € Varastossa | — |
| Tuote | Määrä | Annos | Hinta | Per annos / per yksikkö |
|---|---|---|---|---|
| Ryse - Loaded Pre | 300 mg | 1 mittalusikka ≈ 28 annosta/pakkaus | 52,00 € Loppu varastosta | 1,86 €/annos 0,62 €/100 mg |
| RYSE - Godzilla Pre-Workout | 175 mg | 1 mittalusikka ≈ 38 annosta/pakkaus | 79,00 € Loppu varastosta | 2,06 €/annos 1,18 €/100 mg |
| RYSE - Loaded Pre - Pre-Workout Formula | 300 mg | — | 52,00 € Loppu varastosta | — |
| RYSE - Pre-Workout, Monsterberry Lime - 768g anhydrös | 175 mg | — | 83,00 € Loppu varastosta | — |
Theobromin4
Vertaile kaikkia Theobromin-tuotteita →| Tuote | Määrä | Annos | Hinta | Per annos / per yksikkö |
|---|---|---|---|---|
| Ryse - Loaded Pre | 100 mg | 1 mittalusikka ≈ 28 annosta/pakkaus | 52,00 € Loppu varastosta | 1,86 €/annos 1,86 €/100 mg |
| RYSE - Godzilla Pre-Workout | 100 mg | 1 mittalusikka ≈ 38 annosta/pakkaus | 79,00 € Loppu varastosta | 2,06 €/annos 2,06 €/100 mg |
| RYSE - Loaded Pre - Pre-Workout Formula | 100 mg | — | 52,00 € Loppu varastosta | — |
| RYSE - Pre-Workout, Monsterberry Lime - 768g | 100 mg | — | 83,00 € Loppu varastosta | — |
Kreatinmonohydrat4
Vertaile kaikkia Kreatinmonohydrat-tuotteita →| Tuote | Määrä | Annos | Hinta | Per annos / per yksikkö |
|---|---|---|---|---|
| RYSE - Creatine Monohydrate - 300g | 5 g | 1 matsked (5 g) 60 annosta/pakkaus | alk. 33,00 € Varastossa | 0,55 €/annos 0,11 €/g |
| RYSE - Pump Daddy V2 Pre-Workout Candy Watermelon 652g | 5 g | — | 89,00 € Loppu varastosta | — |
| RYSE - Pre-Workout, Monsterberry Lime - 768g | 2.5 g | — | 83,00 € Loppu varastosta | — |
| RYSE - Godzilla Pre-Workout | 2 | — | 79,00 € Loppu varastosta | — |
Samankaltaiset tuotemerkit
Merkit, joilla on valikoimaa samoissa kategorioissa kuin RYSE