
RYSE kosttilskud
RYSE tilbyder 13 produkter inden for kategorier som pre-workout og kreatin hos Nutri. Bland de bedst sælgende er Godzilla Pre-Workout og Loaded Pre - Pre-Workout Formula. I vores sortiment finder du ingredienser som natrium, beta-alanin og L-citrullin, der er almindelige i RYSE's sport- og fitnessprodukter. Læs mere

Populær
RYSE - Loaded Creatine Uden Smag - 321g
499,00 kr
I Nutri-serien
I Nutri-serien
Prisinterval: 270,00 kr–727,00 kr
produkter

RYSE - Loaded Creatine Uden Smag - 321g
Vejl. pris 619,00 kr
Restordre · 5–7 hverdage

RYSE - BCAA Focus - Country Time® Lemonade - 380 G
Vejl. pris 379,00 kr
Restordre · 5–7 hverdage

Ryse - Loaded Pre
Restordre · 5–7 hverdage

Pump Daddy V2 Pre-Workout Candy Watermelon 652g
Vejl. pris 979,00 kr

RYSE - Loaded PRE - Pre-Workout Formulering
Restordre · 5–7 hverdage

Ryse - Loaded Creatine
Restordre · 5–7 hverdage

RYSE - Hydratiseringspinde
Restordre · 5–7 hverdage

RYSE - Godzilla Pre-Workout
Restordre · 5–7 hverdage

Ryse - BCAA + EAA
Levering 1–2 dage

RYSE - Loaded Pre - Pre-Workout Formel
Restordre · 5–7 hverdage

RYSE - Pre-Workout, Monsterberry Lime - 768g
Vejl. pris 839,00 kr

Ryse - Pump Cap Max - Project Blackout - 120 Kapsler
Vejl. pris 549,00 kr

RYSE - Creatine Monohydrate - 300g
Vejl. pris 349,00 kr
Restordre · 5–7 hverdage
Om RYSE hos Nutri
Pre-workout er en af de mest fremtrædende kategorier i RYSE's udvalg hos Nutri, med flere populære produkter som Godzilla Pre-Workout og Loaded Pre - Pre-Workout Formula. Samlet findes 13 produkter fra RYSE i vores katalog, som dækker områder som kreatin, BCAA & EAA, proteinpulver, kulhydrater & energi samt testosteron & hormonstøtte. Ingredienser som natrium, beta-alanin og L-citrullin findes i mange af produkterne og bruges til at supplere træningsrutiner og energibehov.
Udvalget er tilpasset sport- og fitnessinteresserede, der søger specifikke ingredienser og produktkategorier hos Nutri. RYSE's produkter er integreret i vores katalog med fokus på klarhed og adgang til vigtige næringsstoffer som kreatinmonohydrat og koffein.
RYSE i sortimentet
RYSE's produkter er fordelt på flere kategorier med forskellige fokusområder. Her er en oversigt over kategorierne og antallet af produkter i hver:
- Pre-Workout: 7 produkter
- Kreatin: 2 produkter
- BCAA & EAA: 1 produkt
- Kulhydrater & Energi: 1 produkt
- Proteinpulver: 1 produkt
- Testosteron & Hormonstøtte: 1 produkt
Ingredienser som natrium (8 produkter), beta-alanin (7 produkter), kalium (7 produkter), L-citrullin (13 produkter) og kreatinmonohydrat (5 produkter) er almindelige i RYSE's produkter hos Nutri. Også betain, koffein og magnesium forekommer i flere produkter, hvilket giver bredde i valgmuligheder afhængigt af ønsket effekt.
Så vælger du den rigtige RYSE-produkt
For at vælge den rigtige RYSE-produkt i Nutris katalog skal du først identificere, hvilken kategori der matcher dit fokus. Vil du have ekstra energi og fokus før træning, kan pre-workout-produkter som Godzilla Pre-Workout eller Loaded Pre være relevante, hvor ingredienser som beta-alanin og koffein er almindelige.
Hvis du er interesseret i muskelstyrke og restitution, kan kreatinprodukter som Loaded Creatine være et alternativ, med kreatinmonohydrat som hovedingrediens. For muskelbeskyttelse og genopbygning findes BCAA + EAA, som indeholder grænsede og essentielle aminosyrer.
For udholdenhed og energi under længere træningspas kan kategorien kulhydrater & energi give ekstra brændstof, mens proteinpulver som Loaded Protein tilbyder proteintilskud. Testosteron & hormonstøtte er en nichekategori med et produkt hos Nutri, rettet mod hormonbalance.
RYSE sammenlignet med resten af sortimentet
Med 13 produkter er RYSE en tydelig aktør blandt sport- og fitnessprodukter hos Nutri. Mærket er særligt stærkt i kategorien pre-workout med 13 produkter, hvilket er en af de større kategorier i vores katalog. Kreatin og BCAA & EAA har færre produkter, men er vigtige for den målgruppe.
Ingredienser som natrium, beta-alanin og L-citrullin er hyppigt forekommende i RYSE's produkter, og disse ingredienser findes også i andre dele af Nutris katalog. Det gør RYSE til et relevant valg for kunder, der søger velkendte stoffer i sports-tilskud.
Ofte stillede spørgsmål om RYSE
Hvor køber jeg RYSE online?
RYSE-produkter kan købes online hos Nutri, som tilbyder hele 13 produkter fra mærket i deres katalog.
Hvor mange RYSE-produkter findes hos Nutri?
Der er 13 RYSE-produkter tilgængelige hos Nutri, fordelt på flere kategorier inden for sport og fitness.
Hvilke kategorier har RYSE?
RYSE findes i kategorierne pre-workout, kreatin, BCAA & EAA, kulhydrater & energi, proteinpulver samt testosteron & hormonstøtte hos Nutri.
Hvad er de mest solgte / mest populære RYSE-produkter?
Blandt de bedst sælgende hos Nutri findes RYSE - Godzilla Pre-Workout, RYSE - Loaded Pre - Pre-Workout Formula og Ryse - Pump Cap Max - Project Blackout.
Passer RYSE veganer / vegetabilsk sortiment?
Information om vegansk eller vegetabilsk indhold varierer mellem produkter; tjek altid produktmærkningen for at sikre dette.
Hvad koster RYSE-produkter?
Priserne på RYSE-produkter hos Nutri starter fra 270,00 kr, med variation afhængigt af produkt og kategori.
Hvilke ingredienser er mest almindelige i RYSE-sortimentet?
De mest almindelige ingredienser er natrium, beta-alanin, kalium, L-citrullin og kreatinmonohydrat, som findes i flere af RYSE's produkter.
Hvilken RYSE-produkt passer til nybegynderen?
For nybegyndere kan en enklere pre-workout som RYSE - Pre-Workout, Monsterberry Lime være et passende valg for at prøve kategorien.
Hvordan adskiller RYSE-produkterne sig i vores sortiment?
Produkterne adskiller sig primært i kategori og ingredienser, fra energigivende pre-workout med koffein og beta-alanin til kreatintilskud og aminosyrer som BCAA + EAA.
RYSE vs lignende mærker — hvordan vælger jeg?
Vælg RYSE, hvis du søger en kombination af pre-workout, kreatin og aminosyrer i Nutris katalog med 13 produkter og tydelige ingrediensprofiler.
Sammenlign RYSE-produkter
Produkter fra RYSE pr. ingrediens — mængde pr. portion, portioner pr. pakke og pris pr. portion. Kun produkter med stregkode; "fra"-pris kun hvor det er på lager.
Sammenlign pris pr. portion og pr. enhed. Mængder og ingredienser varierer. For pulver beregnes antal portioner fra nettovægt og portionsvægt. ≈ angiver afrundet antal; prisen bruger det uafrundede antal. Følg pakkens doseringsanvisning.
| Produkt | Mængde | Portion | Pris | Pr. portion / pr. enhed |
|---|---|---|---|---|
| RYSE - Hydration Sticks | 173 mg | 1 pose ≈ 16 portioner/pakke | 242,00 kr Udsolgt | 15,36 kr/portion 8,88 kr/100 mg |
| Ryse - Loaded Pre | 140 mg | 1 ske ≈ 28 portioner/pakke | 425,00 kr Udsolgt | 15,23 kr/portion 10,88 kr/100 mg |
| Ryse - BCAA + EAA | 60 mg | 1 ske ≈ 30 portioner/pakke | fra 337,00 kr På lager | 11,06 kr/portion 18,43 kr/100 mg |
| RYSE - Godzilla Pre-Workout | 90 mg | 1 ske ≈ 38 portioner/pakke | 649,00 kr Udsolgt | 16,93 kr/portion 18,82 kr/100 mg |
| Ryse - Loaded Creatine från kalciumfosfatcitrat | 90 mg | 1 ske ≈ 27 portioner/pakke | fra 463,00 kr På lager | 17,08 kr/portion 18,98 kr/100 mg |
| RYSE - Pump Daddy V2 Pre-Workout Candy Watermelon 652g som kaliumklorid | 248 mg | — | 727,00 kr Udsolgt | — |
| RYSE - Loaded Pre - Pre-Workout Formula | 130 mg | — | 425,00 kr Udsolgt | — |
| RYSE - Pre-Workout, Monsterberry Lime - 768g | 90 mg | — | 678,00 kr Udsolgt | — |
L-Citrullin6
Sammenlign alle L-Citrullin-produkter →| Produkt | Mængde | Portion | Pris | Pr. portion / pr. enhed |
|---|---|---|---|---|
| Ryse - Pump Cap Max - Project Blackout - 120 Caps | 4000 mg | 2 kapsler 60 portioner/pakke | 421,00 kr Udsolgt | 7,02 kr/portion 0,18 kr/100 mg |
| Ryse - Loaded Pre | 4500 mg | 1 ske ≈ 28 portioner/pakke | 425,00 kr Udsolgt | 15,23 kr/portion 0,34 kr/100 mg |
| RYSE - Godzilla Pre-Workout | 4.5 g | 1 ske ≈ 38 portioner/pakke | 649,00 kr Udsolgt | 16,93 kr/portion 3,76 kr/g |
| RYSE - Loaded Pre - Pre-Workout Formula | 4500 mg | — | 425,00 kr Udsolgt | — |
| RYSE - Pump Daddy V2 Pre-Workout Candy Watermelon 652g | 9 g | — | 727,00 kr Udsolgt | — |
| RYSE - Pre-Workout, Monsterberry Lime - 768g | 5.5 g | — | 678,00 kr Udsolgt | — |
| Produkt | Mængde | Portion | Pris | Pr. portion / pr. enhed |
|---|---|---|---|---|
| Ryse - Pump Cap Max - Project Blackout - 120 Caps som betainvattenfri | 1250 mg | 2 kapsler 60 portioner/pakke | 421,00 kr Udsolgt | 7,02 kr/portion 0,56 kr/100 mg |
| RYSE - Godzilla Pre-Workout | 2.5 g | 1 ske ≈ 38 portioner/pakke | 649,00 kr Udsolgt | 16,93 kr/portion 6,77 kr/g |
| Ryse - Loaded Creatine | 2.5 g | 1 ske ≈ 27 portioner/pakke | fra 463,00 kr På lager | 17,08 kr/portion 6,83 kr/g |
| RYSE - Pump Daddy V2 Pre-Workout Candy Watermelon 652g vattensfritt | 4 g | — | 727,00 kr Udsolgt | — |
| RYSE - Pre-Workout, Monsterberry Lime - 768g anhydrös | 2.5 g | — | 678,00 kr Udsolgt | — |
Beta-alanin5
Sammenlign alle Beta-alanin-produkter →| Produkt | Mængde | Portion | Pris | Pr. portion / pr. enhed |
|---|---|---|---|---|
| Ryse - Pump Cap Max - Project Blackout - 120 Caps | 1600 mg | 2 kapsler 60 portioner/pakke | 421,00 kr Udsolgt | 7,02 kr/portion 0,44 kr/100 mg |
| RYSE - Loaded Pre - Pre-Workout Formula | 3500 mg | — | 425,00 kr Udsolgt | — |
| RYSE - Pump Daddy V2 Pre-Workout Candy Watermelon 652g | 6.4 g | — | 727,00 kr Udsolgt | — |
| RYSE - Pre-Workout, Monsterberry Lime - 768g | 3.2 g | — | 678,00 kr Udsolgt | — |
| RYSE - Godzilla Pre-Workout | 3 | — | 649,00 kr Udsolgt | — |
| Produkt | Mængde | Portion | Pris | Pr. portion / pr. enhed |
|---|---|---|---|---|
| RYSE - Godzilla Pre-Workout | 250 mg | 1 ske ≈ 38 portioner/pakke | 649,00 kr Udsolgt | 16,93 kr/portion 6,77 kr/100 mg |
| RYSE - Pre-Workout, Monsterberry Lime - 768g | 310 mg | — | 678,00 kr Udsolgt | — |
| RYSE - Pump Daddy V2 Pre-Workout Candy Watermelon 652g som rosa himalayasalt | 230 mg | — | 727,00 kr Udsolgt | — |
| RYSE - Loaded Pre - Pre-Workout Formula | 140 mg | — | 425,00 kr Udsolgt | — |
| Ryse - BCAA + EAA | 90 mg | — | fra 337,00 kr På lager | — |
| Produkt | Mængde | Portion | Pris | Pr. portion / pr. enhed |
|---|---|---|---|---|
| Ryse - Loaded Pre | 300 mg | 1 ske ≈ 28 portioner/pakke | 425,00 kr Udsolgt | 15,23 kr/portion 5,08 kr/100 mg |
| RYSE - Godzilla Pre-Workout | 175 mg | 1 ske ≈ 38 portioner/pakke | 649,00 kr Udsolgt | 16,93 kr/portion 9,68 kr/100 mg |
| RYSE - Loaded Pre - Pre-Workout Formula | 300 mg | — | 425,00 kr Udsolgt | — |
| RYSE - Pre-Workout, Monsterberry Lime - 768g anhydrös | 175 mg | — | 678,00 kr Udsolgt | — |
Theobromin4
Sammenlign alle Theobromin-produkter →| Produkt | Mængde | Portion | Pris | Pr. portion / pr. enhed |
|---|---|---|---|---|
| Ryse - Loaded Pre | 100 mg | 1 ske ≈ 28 portioner/pakke | 425,00 kr Udsolgt | 15,23 kr/portion 15,23 kr/100 mg |
| RYSE - Godzilla Pre-Workout | 100 mg | 1 ske ≈ 38 portioner/pakke | 649,00 kr Udsolgt | 16,93 kr/portion 16,93 kr/100 mg |
| RYSE - Loaded Pre - Pre-Workout Formula | 100 mg | — | 425,00 kr Udsolgt | — |
| RYSE - Pre-Workout, Monsterberry Lime - 768g | 100 mg | — | 678,00 kr Udsolgt | — |
Kreatinmonohydrat4
Sammenlign alle Kreatinmonohydrat-produkter →| Produkt | Mængde | Portion | Pris | Pr. portion / pr. enhed |
|---|---|---|---|---|
| RYSE - Creatine Monohydrate - 300g | 5 g | 1 matsked (5 g) 60 portioner/pakke | fra 270,00 kr På lager | 4,50 kr/portion 0,90 kr/g |
| RYSE - Pump Daddy V2 Pre-Workout Candy Watermelon 652g | 5 g | — | 727,00 kr Udsolgt | — |
| RYSE - Pre-Workout, Monsterberry Lime - 768g | 2.5 g | — | 678,00 kr Udsolgt | — |
| RYSE - Godzilla Pre-Workout | 2 | — | 649,00 kr Udsolgt | — |
Lignende mærker
Mærker med sortiment i samme kategorier som RYSE